Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

500 TL altı alınabilecek en iyi akıllı telefonlar

astra

0
Üye
16 Haz 2015
1,326
0
36

Asus akıllı telefon sektöründe üstün performansı düşük fiyatlardan sunan bir markadı. Zenfone 5 dual İşletim Sistemi Android İşlemci Hızı: 1.2 GHz Batarya: 2110mAh Ekran Boyutu: 5" Ekran Çözünürlüğü: 720 x 1280 px Kamera Çözünürlüğü: 8 Megapixel Dahili depolama: 8 GB Artırılabilir Bellek: Evet/Var Çift Sim Kart: Evet/Var

Orta sınıf bir telefon olan grand neo'yu tercih edebilirsiniz.Samsung kalitesini uygun fiyata yaşayabilirsiniz. Samsung galaxy grand neo Özellikler İşletim Sistemi: Android İşlemci Hızı: 1.2 GHz Batarya: 2100mAh Ekran Boyutu: 5.1" Ekran Çözünürlüğü: 480 x 800 px Kamera Çözünürlüğü: 5 Megapixel Dahili depolama: 8 GB Artırılabilir Bellek: Evet/Var Çift Sim Kart: Yok

Bildiğiniz üzere lumia serisi telefonlar windows mobile işletim sistemi kullanmaktadır.Android'ten bıktıysanız tam size göre diyebiliriz. Microsoft lumia 535 Özellikler İşletim Sistemi: Windows Phone İşlemci Hızı: 1.2 GHz Batarya: 1905mAh Ekran Boyutu: 5" Ekran Çözünürlüğü: 960 x 540px Kamera Çözünürlüğü: 5 Megapixel Dahili depolama: 8 GB Artırılabilir Bellek: Evet/Var Çift Sim Kart: Yok

General mobile piyasaya ilk girdiğinizde herkes soğuk karşılaşmıştı.Fakat donanım olarak yüksek fiyat olarak uygun olarak tercihiniz olabilir. General Mobile discovery Özellikler İşletim Sistemi: Android İşlemci Hızı: 1.2 GHz Batarya: 1800mAh Ekran Boyutu: 4,7" Ekran Çözünürlüğü: 720 x 1280px Kamera Çözünürlüğü: 8 Megapixel Dahili depolama: 16 GB Artırılabilir Bellek: Evet/Var Çift Sim Kart: Var

LG L80 Özellikler İşletim Sistemi: Android İşlemci Hızı: 1.2 GHz Batarya: 2540mAh Ekran Boyutu: 5" Ekran Çözünürlüğü: 480 x 800px Kamera Çözünürlüğü: 5 Megapixel Dahili depolama: 4 GB Artırılabilir Bellek: Evet/Var Çift Sim Kart: Yok

Huawei Ascend G610 Özellikler İşletim Sistemi: Android İşlemci Hızı: 1.2 GHz Batarya: 2110mAh Ekran Boyutu: 5" Ekran Çözünürlüğü 960 x 540px Kamera Çözünürlüğü: 5 Megapixel Dahili depolama: 4 GB Artırılabilir Bellek: Evet/Var Çift Sim Kart: Yok