Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

A manav sahtekar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TASKALP47

0
Üye
17 Şub 2013
180
4
18
48
Mardin
Arkadaşlr cihazımı bu zata sattım konuştuk adam sandım dedi işlerim var parayı yarın yatıracam bende güvendim cihazı kargoladım adam iki gündür yalanla beni avutuyo Şimdide malını geri yolayacağım diyo bu sahtekara güvenmeyin adminlere duyırulır

amanav

0
Üye
5 Mar 2015
12
3
3
Ben diyecegimi dedim sana sabahin korunde telefonumu ariyorsun zirt pirt yaziyorsun kendi kendini supheye sokuyorsun yangindan mal kacirir gibi bugun alacagin parayi aceleciliginden alamiyorsun karsindaki insani strese sokuyorsun...

Ben sana basta parayi odemeden yollamaman hususunda telkinde bulundum sen olsun sana guveniyorum diyip kargoladin sen bilirsin dedim...

Biz emlakciyiz her saatimiz bir olmaz bugun icin yollayacam dedim sana-ki kargo elimde degil sabahtan beri beni strese soktun simdi sen benim yerime koy kendini alirmisin boyle bir durumda?

Son düzenleme:

TASKALP47

0
Üye
17 Şub 2013
180
4
18
48
Mardin
Sahtekar dün dedin 2/3 gibi sonra sabah dedin sonra öğlen dedin şimdide cihazı istemem diyon..

Moderatör tarafında düzenlendi:

TASKALP47

0
Üye
17 Şub 2013
180
4
18
48
Mardin
Cihaz geri gelsin sırf bunun yüzünden ihtiyaç sahibine ücretsiz gönderilecektir

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Konuyu takipteyim yazdiklariniza dikkat ediniz aksi takdirde konu kapanacaktır.! Alim satım işlemleri kişileri bağlar ona göre kendinizi garantiye alıp işinizi görünuz.

TASKALP47

0
Üye
17 Şub 2013
180
4
18
48
Mardin
Bu utanmaz telefona cvp vermiyor cihazda yok dilerim evinde tüp patlar tüm ailen kansere yakalanır (savcılığıda) suç duyurusunda bulundum.

TASKALP47

0
Üye
17 Şub 2013
180
4
18
48
Mardin
Cihazı alıp kayıplara karıştı 150 lira için yaptığına bak

amanav

0
Üye
5 Mar 2015
12
3
3
Bu adam bildiğiniz sapık!
Burada bana iftira attı cihazı almadan iade et dedi dediğini yaptım daha cihaz yoldayken telefonuma ağza alınmayacak küfürler etti ve 2 yaşındaki bebeğime dahi ağıza alınmayacak küfürler etti...

1. Ben bu adama paranı yollamadan cihazı yollama dedim adam adresimi aldı yolladı
2. Emlakçıyım vaktim az oluyor boş vakitte paranı atarım dedim sabah 6.30 da aramaya başladı para diye

Bende durumdan işkillendim cihazı almadan parayı yollamama kararı aldım..
3. Cihazı kargocudan almadan geri yolla alırsan seni savcılığa veririm dedi bende dediğine aynen uydum fakat bu küfür ve tehditleribe devam etti
4. Küfür tehditlerine karşın kargo ücretini cihaz eline ulaştığında faruranın resmini at parayı hesabına geçeyim dedim hiçbir tepki alamadım aldığım tek tepki 2 yaşındaki oğlum ailem ve şahsıma olan küfür tehdit dışında birşey olmadı...

Bu adamdan alışveriş yapacak arkadaşlar böyle bir hataya düşmeyin bu adam ya dolandırıcı yada sapık...
Cihaz diye yolladığı paketi almamı açmamı istemeyen biri beni savcılığa vermekle tehdit edip üzerine küfür ediyorsa hertürlü pisliği beklwrim..

SM-J200F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...