Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

ALINIK - NEXT MINIX HD BLACK+ PLUS

Blury

New member
Üye
9 Kas 2020
11
2
3
Black, Black II ya da S model aramıyorum. Sadece başlıktaki (yani resimdeki) cihaz alınacaktır.

Eksiksiz kutu tercih sebebi, hiç olmadı sadece sorunsuz tek cihaz bile olsa ulaşınız, görüşelim.

Makul fiyatlı teklifler lütfen, kar satışı yapacak olan arkadaşlar lütfen ulaşmasınlar.

next-minix-hd-black-plus.jpg

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
Black, Black II ya da S model aramıyorum. Sadece başlıktaki (yani resimdeki) cihaz alınacaktır.

Eksiksiz kutu tercih sebebi, hiç olmadı sadece sorunsuz tek cihaz bile olsa ulaşınız, görüşelim.

Makul fiyatlı teklifler lütfen, kar satışı yapacak olan arkadaşlar lütfen ulaşmasınlar.

next-minix-hd-black-plus.jpg
Ne özelliği var bu cihazdan istiyorsunuz iyi ise bende alabilirim

Blury

New member
Üye
9 Kas 2020
11
2
3
Ne özelliği var bu cihazdan istiyorsunuz iyi ise bende alabilirim

Cihaz mükemmel olduğu için değil, sadece bana göre en iyi Next menü görseline sahip cihaz olduğu için...

Ayrıca kendi cihazım bozuldu, tv arkasındaki kurulu ve karmaşık kablo düzenini bozmamam için ne yazık ki aynı cihazdan gerek.

Son düzenleme:

Blury

New member
Üye
9 Kas 2020
11
2
3
Aklıma gelmişken, son çare olarak aynı ürünü bulamayınca arızalı cihazımı yetkili servise kargoladım, sorunsuz ve hiç uğraştırman sorunumu giderip, kısa sürede cihazımı geri yolladılar. Kendilerine bu tecrübe için teşekkür ederim, bir Türk markasının, müşteri hizmetleri konusunda garanti süresi sonrasında da müşterisini mağdur etmediklerini görmek memnun ediciydi.