Neler yeni

[Android APK] Call of Thrones Full Apk indir

Mehmetkarahanlı

Özel Üye
Özel Üye
Katılım
19 Haz 2016
Mesajlar
8,530
Beğeniler
105
#1

Call of Thrones Full Apk indir
İnternet üzerinden oynan yüzlerce adrenali yüksek oyunlar mevcut günümüzde gençlerin vazgeçilmezleri arasında yer alan Call Of Thrones apk indir oldukça güzel platform üzerinde geniş alana sahip bir arazide güçlü kaleler oluşturmak düşmanı yok etmek amacıyla kullanılan silahlar var.

Strateji üretmek amacıyla bu arazi üzerindeki canavarları düşmanları temizlemek için kurulan oyunun en keyifli kısmı global bir oyun olması ve sesli sohbet ile internet üzerinden diğer kullanıcılar ile birlikte bir takım oluşturulması bu takım kendi içinde eğitilmesi yeni gruplar kurulması silahların yenilenmesi aynı zamanda karşı tarafta çıkacak olan yeni düşmanların ve canavarların güç yenilemesiyle oyunun zorlaşması dolayısıyla yeni taktik geliştirmek ve rasyonel bir takım stratejik prensiplerle oyunda galip gelmek bu oyunun ana temasını oluşturmaktadır.

Call Of Thornes Çok fazla güncelleme alan, oynadıkça strateji oluşturan ve yeni planlar ile gelişen bir mobil oyundur. Bu anlamda sanal uygulama üzerinde bu ülkenin başına gelebilir ve düşmanları yok etmenin vermiş olduğu haklı gurur yaşamak mümkün olacaktır. Grafik ve ekran seçenekleri yüksek çözünürlüktedir.


Gereken Android Sürümü: 4.1 ve üzeri

Mevcut Sürüm: 2.5

Güncelleme Tarihi: 7 Haziran 2018
[h=1][FONT=&quot]DOSYALAR[/FONT][/h]