Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Arkadaslar bir soru soracaktim.bende next minix black 2 ve next starbox mini hd var

Lassa

New member
Üye
1 Şub 2020
3
0
1
.bende next minix black 2 ve next starbox mini hd cihazlar var ikisindede son yazilim yüklü.tandberg keyle izlenen malum kanallarda ekran pirpir yapiyo hicbirsey izlenmiyo.anten sinyali cok iyi.varmi bunun bir çözümü

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
.bende next minix black 2 ve next starbox mini hd cihazlar var ikisindede son yazilim yüklü.tandberg keyle izlenen malum kanallarda ekran pirpir yapiyo hicbirsey izlenmiyo.anten sinyali cok iyi.varmi bunun bir çözümü

Aslında sinyaliniz iyi değil size öyle geliyor.Cihazlarin sinyalmetreleri pek sağlıklı çalışmaz.Hadi deseniz şu cihazda sorunsuz izliyorum ama bu cihazda böyle diye o zaman o cihaz arızalı derdim.Her iki cihazında aynı şekilde olması dediğim gibi anten sisteminde bir sıkıntı var demektir.

Lassa

New member
Üye
1 Şub 2020
3
0
1
Antende çift çıkış lnb var. birinde next minix amigo var.digerinde minix black 2 var.amigo hiç pirpir yapmiyo.black 2 pirpir yapıyo.elinde bu modelden olupta boyle problem yapan varmi acaba

Snooker /fan

0
Özel Üye
5 Ocak 2018
207
73
28
23.1.2018 yazılımı yükleyip şifreleri manuel girmek gerekiyor. En fazla 200 adet key girilebilir. 15/20 tanesini silip 8 adet malum keyleri girersen sorun çözülür. Bahsettiğim son yazılımı yüklemen gerekir.

Lassa

New member
Üye
1 Şub 2020
3
0
1
Aynısını yaptım yine aynı.hem minix starnox hem black 2.amigo sorunzuz izleniyo.