Neler yeni

Arnix Fiber İp Tv Destek

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
İyi günler Haydar1966 üstat. Ben de bu cihazdan aldım. Cihaz gayet güzel yeterli, kullanımı kolay. Stalker uygulaması çok iyi. Cihaz, hangi wifi adaptörünü destekliyor, tangberg şifreleme sistemini çözüyor mu acaba. Cam bölümünde bis ve powervu şifreleme sistem keyleri var internetten güncellemesi de var. Tangberg yok ya da ben bulamadım. 53 70 ve 76 01 cipli iki wifi adaptörle internete bağlanmaya çalıştım başarılı olamadım. ip tv bölümünde +18 uygulamalardan birini açmıyor. Çalışma mı var dns mi değiştirmemiz gerekiyor. Cevaplar için şimdiden teşekkürler.
Öncelikle cihaziniz hayırlı olsun kardeşim güle güle kullanın.Cihazda TANDBERG desteği OSCAM sistemi üzerinden sağlanmaktadır.Size bu hususta bilgi vermek isterim bu sistemde varsa özel serveriniz bunun içine atılarak cihazın EMU su ile karma olarak çalışmaktadır.Eger özel serveriniz yoksa sadece EMU olarak çalışır.Bunun için yapılması gereken güncel keylerin yine ayrıca girili olması gereklidir.Wifi desteğine gelince sanırsam 5370 cipli olması gerekiyor.! Hiremco nun kendi adaptörü cihazda mükemmel çalışıyordu.İp tv derken sanırım cihazın kendi free +18 inden bahsediyorsunuz.Eger ayrıntı verirseniz bakarım bende malum cihazın heryerinde onlardan var...

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
Hocam öncelikle cihazın hayırlı olsun, Haydar1966 açıklamada bulunmuş aslında bende denediklerimi aktarayım dedim. Wifi için elimde bulunan Tp link,next 7601 ve next 5370 adaptörlerin hepsiyle baglandı, wifi adaptör ayrımı yapmıyormuş gibi geldi elindeki adaptörlerle baglanması lazım diye düşünüyorum tekrar denemenizi öneririm. Tandbergleri oscam üzerinden çalıştırdım, Powervu kendi emu sisteminde auto olarak çalışıyor. oscamlada pawurvu yine aynı şekilde çalısıyor. +18 ler konusunda çok bir şey diyemiyeceğim ancak menünün her yerinde var, bir kısmını gizlemeyi başardım ancak hala Free iptv vod larda gizleyemedim.

hkoçal

Member
Üye
haydar1966 hocam, Musa24 kardeşim cevaplar için teşekkürler. wifi adaptörle yine bağlanamadım. wifi alan genişletici ile kabloluya çevirip bağlandım. Webtv bölümünde enson kategoride veri alınıyor diyor ama birşey gelmiyor. Kumandanın ençok kullanılan tuşları çok altlarda olması kullanımda biraz yoracak gibi. Sanırım ileriki gliştirmelerde cihaz daha da güzel olacak.

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
haydar1966 hocam, Musa24 kardeşim cevaplar için teşekkürler. wifi adaptörle yine bağlanamadım. wifi alan genişletici ile kabloluya çevirip bağlandım. Webtv bölümünde enson kategoride veri alınıyor diyor ama birşey gelmiyor. Kumandanın ençok kullanılan tuşları çok altlarda olması kullanımda biraz yoracak gibi. Sanırım ileriki gliştirmelerde cihaz daha da güzel olacak.
Yazılım güncelleme menüsündeki URL olan yerde xopen.cc yazdığından öncelikle emin olunuz yani tekrar yazıp kaydediniz.Su anda o dediğiniz yere bakamıyorum müzait olunca bakarım...

Kaan Sparrow

Özel Üye
Özel Üye
Üstadım selam sonunda V8 olan modelini aldım ama bir sorunum var D-Smart kartımı takıyorum bazı kanallar açılıyor ama çoğunluğu açılmıyor, çözümü hakkında bilginiz var mı? Sinyal yenileme vs herşeyi yaptım ama olmuyor!

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Üstadım selam sonunda V8 olan modelini aldım ama bir sorunum var D-Smart kartımı takıyorum bazı kanallar açılıyor ama çoğunluğu açılmıyor, çözümü hakkında bilginiz var mı? Sinyal yenileme vs herşeyi yaptım ama olmuyor!
Sevgili kardeşim öncelikle hayırlı olsun aman diyeyim sizin yerinizde olsam hemen o kartı oradan çıkarırım. O kartlar eşleşme usulüne gore çalışır evet ama bir bakmissiniz kartınız bloke edilmiş.Actirmak için ayrıca para istiyorlar benden söylemesi cihazlar gerçekten çok iyi iş çıkarıyorlar..

Kaan Sparrow

Özel Üye
Özel Üye
Teşekkür ederim üstadım
Ne yaptıysam olmadı, tüm kanallar açılmıyor o yüzden uyduyu TV den iptv Hiremco dan izleyeceğim..

Kaan Sparrow

Özel Üye
Özel Üye
Cihazın kendi free iptv kanalları içinde sadece yerli ulusal kanallar var? Bu işte bir terslik var gibi?

Baygizem

Active member
Üye
Haydar1966 ustam Hiremco Turbo iptv mi yoksa Arnix Fiber ip tv yimi önerirsiniz .Birde ben next 2000 hd cihazda softacamı not defteri ile açıp internetten tanberg keyleri bulup firma vermese bile düzenleyip kendim ekliyorum Bu cihazlar oscam kullanıyo sanırım bunlarda öyle düzenleme sansımız varmı.

zyab1903

Active member
Üye
Evet var
istediğin gibi düzenlersin
Benim bilgisayarım olmadığı halde tlf düzenleme yapabiliyorum
Oscam ın bu yönü güzel

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Baygizem

Active member
Üye
Evet var
istediğin gibi düzenlersin
Benim bilgisayarım olmadığı halde tlf düzenleme yapabiliyorum
Oscam ın bu yönü güzel

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekürler ustam Hiremcomu var sizde Arnixmi yenimi aldınız Tavsiye edermisiniz.

mhrrm

New member
Üye
Cihazı severek vede çok memnuniyetle kullanmaktayım.Mükemmel bir cihaz.
Bana göre tek sorun +18 kanalları gizleme olayı.Bu yayınlar gizlenebiliyor mu?
Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.