Neler yeni

Arnix Fiber İp Tv Destek

mhrrm

New member
Üye
Cihazı severek vede çok memnuniyetle kullanmaktayım.Mükemmel bir cihaz.
Bana göre tek sorun +18 kanalları gizleme olayı.Bu yayınlar gizlenebiliyor mu?
Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Cihazı severek vede çok memnuniyetle kullanmaktayım.Mükemmel bir cihaz.
Bana göre tek sorun +18 kanalları gizleme olayı.Bu yayınlar gizlenebiliyor mu?
Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
Cihazda Adult kanallar zaten gizlenebilmektedir yazılımda ip TV izlerken o kısımlar kendinden yıldızlı çıkması gerekir.Diger web TV lerdeki ise son konusu bölümün üzerine gelip kırmızı tuşa basarak ekrana ya 1234 o olmazssa ise 0000 tuşlayarak gizleyebilirsiniz.Diger yerlerdede aynı şekilde yapabilirsiniz...

mhrrm

New member
Üye
Cihazda Adult kanallar zaten gizlenebilmektedir yazılımda ip TV izlerken o kısımlar kendinden yıldızlı çıkması gerekir.Diger web TV lerdeki ise son konusu bölümün üzerine gelip kırmızı tuşa basarak ekrana ya 1234 o olmazssa ise 0000 tuşlayarak gizleyebilirsiniz.Diger yerlerdede aynı şekilde yapabilirsiniz...
STALKER TV ye şifre koyma IP TV ye giriş için şifre koymak veya ARNİX açılışta şifre koyma.Malum şimdi çocuklar cin gibi.
Şimdiden çok teşekkür ederim...

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
Free iptv diye bir bölüm var. İstemediğimiz kanalları silebiliyormuyuz
Silemezsiniz ama kilitleme yapabilirsiniz katagori olarak kanalların olduğu katagori üzerinde kırmızı tusa basarak Sifreyi girip kilitleyebilirsiniz, kanallar silinde dahi her girişinizde kanal güncellemesi yapacağı için kanallar geri gelirdi.

Metro3645

New member
Üye
Silemezsiniz ama kilitleme yapabilirsiniz katagori olarak kanalların olduğu katagori üzerinde kırmızı tusa basarak Sifreyi girip kilitleyebilirsiniz, kanallar silinde dahi her girişinizde kanal güncellemesi yapacağı için kanallar geri gelirdi.
Çok teşekkür ederim. Sayenizde çözüme ulaştım

oktay06

New member
Üye
arnix fiber iptv alıcısı aldım.cccam serverı aktif ettim.connect olmasına rağmen açmıyor.neden kaynaklanıyor olabilir yardımcı olursanız teşekkür ederim

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
arnix fiber iptv alıcısı aldım.cccam serverı aktif ettim.connect olmasına rağmen açmıyor.neden kaynaklanıyor olabilir yardımcı olursanız teşekkür ederim
Elbette yardımcı olmaya çalışalım öncelikle cihaz hayırlı olsun güle güle kullanın.Acaba evinizde kaç tane Çanaklı uydu sistemi var.

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
Kardeş Sanırım özel yazılımı yüklemişsin, o sebeple free serverle hiç uğraşma, cihazın uydu kanalı üzerindeyken kumandayla 6969 yaz sonra 2 ye bas bilgi barı http:// li satırlar göreceksin gelmezse gelinceye kadar 2 ye bas, orada işine yarayacak güzel şeyler var.

oktay06

New member
Üye
Kardeş Sanırım özel yazılımı yüklemişsin, o sebeple free serverle hiç uğraşma, cihazın uydu kanalı üzerindeyken kumandayla 6969 yaz sonra 2 ye bas bilgi barı http:// li satırlar göreceksin gelmezse gelinceye kadar 2 ye bas, orada işine yarayacak güzel şeyler var.
musa hocam tarifiniz üzere yaptım bis key listesi geldi.bahsettiğiniz anix teamlistesi ise tamam onu biliyorum.galiba bu yazılımda cccamda sıkıntı var ilginize teşekkürler