Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Arnix Fiber İp Tv Destek

himmet38

0
Üye
29 Ocak 2016
20
5
3
arnix fiber iptv uydu alıcısı satın aldım cccam 1 yıllık geldi. hotbird de cccam çalışmıyor.benmi yapamadım bilmiyorum içinde yüklü diyorlar.cccam nasıl kurulur yada nasıl aktif edilir,yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Konu başlığınız OSCAM da paylaşım alamıyorum demişsiniz ama siz başka bir şeyden bahdesiyorsunuz.! (Oscam için ayrıca ÜCRETLİ server gereklidir.) .Ama MVCAM modunu aktif ederseniz işte o zaman açılabilenleri izleyebilirsiniz bunu yapmak içinde aşağıda yazacağım işlemleri yapmanız gereklidir.
1.Menü tuşuna basınız.
2.Cam ayarları ok.
3.Cam modu MVCAM seçilecek.
4.Kumandanın 0 tuşuna basılacak.
5.karşımıza bir pencere gelecek sırayla 123456 tuşlayıp KIRMIZI tuşla bağlan diyeceğiz.
6.Biraz bekleyeceğiz (bazen geç bağlanabilir) bağlantı olduğu zaman CONNECTED diye yazacaktır.
7.Şimdi Hotbird uydusunda paylaşımda açılabilen şifreli kanalların üzerine gelin bakın dediğim gibi açılan varsa açılacaktır.

himmet38

0
Üye
29 Ocak 2016
20
5
3
Konu başlığınız OSCAM da paylaşım alamıyorum demişsiniz ama siz başka bir şeyden bahdesiyorsunuz.! (Oscam için ayrıca ÜCRETLİ server gereklidir.) .Ama MVCAM modunu aktif ederseniz işte o zaman açılabilenleri izleyebilirsiniz bunu yapmak içinde aşağıda yazacağım işlemleri yapmanız gereklidir.
1.Menü tuşuna basınız.
2.Cam ayarları ok.
3.Cam modu MVCAM seçilecek.
4.Kumandanın 0 tuşuna basılacak.
5.karşımıza bir pencere gelecek sırayla 123456 tuşlayıp KIRMIZI tuşla bağlan diyeceğiz.
6.Biraz bekleyeceğiz (bazen geç bağlanabilir) bağlantı olduğu zaman CONNECTED diye yazacaktır.
7.Şimdi Hotbird uydusunda paylaşımda açılabilen şifreli kanalların üzerine gelin bakın dediğim gibi açılan varsa açılacaktır.
Dediginizi harfiyen yaptim ama mvcam geliyorum orada 0 a basiyorum hic bir eylem olmuyor.sıfir rakamı pasif islem yapmiyor.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Pardon gözümden kaçmış 3 nolu maddeden sonra (paylaşım ayarları menüsünü seçip ok leyin ve 0 tuşuna basın, KOD isteyen bir ekran gelecek şimdi yine OK leyin ve karşınızda klavye ve sayılardan oluşan pencere gelecek.123456 tuşlayın KIRMIZI tuşa basın ve 6 nolu maddeden devam edin.!

Son düzenleme:

himmet38

0
Üye
29 Ocak 2016
20
5
3
bir yerlere geldim ama hotbird deki şifreli kanaları açmıyor.cccam kodunun olmadığndan şüphelendim sanki port numarası kullanıcı adı şifresi felan boş aldığım firma cccam yüklememiş olabilir mi aceba

himmet38

0
Üye
29 Ocak 2016
20
5
3
ne yazdıysan 1 den 7 kadar harfiyen uyguladım ama şifreli kanallar açmıyor.teşekkürler sizide yordum.

mahmut7272

0
Üye
26 Şub 2012
84
41
18
Uydu yayını üzerindeyken Ok tuşu ile kanal listesini açın. Kumandanizdan info tuşuna basın. Çıkan menüde favori kismina girip sizde varolan uydunun menüsüne girdiğinizde ccam ile açılan kanallar listesi karşınıza çıkacaktır.hotbird uydusu cccam açık kanallarda açık 20 ye yakın kanal açıyor

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
269
63
Adana
Free iptv diye bir bölüm var. İstemediğimiz kanalları silebiliyormuyuz
Silemezsiniz ama kilitleme yapabilirsiniz katagori olarak kanalların olduğu katagori üzerinde kırmızı tusa basarak Sifreyi girip kilitleyebilirsiniz, kanallar silinde dahi her girişinizde kanal güncellemesi yapacağı için kanallar geri gelirdi.

Metro3645

New member
Üye
12 Ara 2019
2
2
3
Silemezsiniz ama kilitleme yapabilirsiniz katagori olarak kanalların olduğu katagori üzerinde kırmızı tusa basarak Sifreyi girip kilitleyebilirsiniz, kanallar silinde dahi her girişinizde kanal güncellemesi yapacağı için kanallar geri gelirdi.
Çok teşekkür ederim. Sayenizde çözüme ulaştım