Neler yeni

Arnix Fiber İptv Kurulum ve Arnix TEAM kullanım

Burakt

New member
Üye
Katılım
19 May 2020
Mesajlar
2
Beğeniler
0
#21
Öncelikle cihazınız hayırlı olsun, iyi kullanımlar.

Yazılımım yükleme ve güncelleme:

Cihazınızda firma yazılımı kullanmak istiyorsanız Kurulum/Yazılım güncelleme/URL kısmına
Kod:
http://xopen.cc
yazıp kaydedin ve güncellemeleri online olarak alını.
Şifre: 0000


- Cihazınızda Arnix TEAM yazılımını kullanmak istiyorsanız cihazınız için forumda ki en son yazılımı indirin ve dosya rar,zip dosyası ise rar,zipten çıkartıp Usb belleğinize dosya uzuantısı .mupg olacak şekilde kök dizinine atınız. Usb belleginizin Fat32 formatında olması tercih sebebidir.

- Cihazınızda kanal listesi ve kurulum daha önceden yapılmış ise Menü/kurulum/yedekleme/ menüsünden/kanal listesini usbye aktar/ sistem ayarları ve user iptv hariç seçimleri kırmızı tuşla tamamlayıp yeşil tusa basarak yedeklerinizi usbye yükleyin.

- Usb belleginizi uydu alıcınızın usb portuna takın, Menü/kurulum/Yazılım güncelleme/Güncelleme yöntemi USB seçin, yazılım dosyanızı seçin ve yüklemeye evet diyerek kurulumun bitmesini bekleyin.

-Yazılım kurulum işlemleri bittikten sonra Menü/kurulum/Fabrika ayarları/şifre: 0000 Fabrika ayarlarına dönün,Elinizde varsa yedeklerinizi Menü/kurulum/Arnix team/Usbden kanal listesi yükle seçerek kanal listenizi ve sistem ayarları ve user iptv dısında kalan yedeklerinizi yükleyin.

Arnix Team menü kullanımı:
Menü/Kurulum/Arnix Team/Arnix team güncelleme menüsünde yapılabilen işlemler


Oscam : 16-12-2019 v_11572r798 oscam son sürümü yükler,

Server aktif et : free server 1 yıl yeniler,

Oscam key güncelle : oscama ait softcam key günceller,

Kanal listesi : uydu kanallarını yükler,

Kanal listesi sıfırla : uydu kanallarını siler,

=>user ip-tv : secenekli olanlar secilip yüklenince user ip-tv kısmından izlenmek üzere kanal yada ilgili içeriği yükler,

User ip-tv default : user ip-tv içeriğini temizler,

Xtream default : xtream ip içeriklerini temizler,

Bilgi Bar kullanımı:

Uydu kanalı üzerinde 6969 yazınca biss menü gelir 2 ye basınca adresler gelir, adresler gelinceye kadar 2 ye basmak gerekebilir.

Adresler : http: //...........php yazan yere kadar tek bir satır halinde birleşik olarak cccam için internet tarayıcıya girilir ve her yenilemede yeni bir cccam elde edilir bu cccam cihazda uygun yerlere girilerek kullanılır.

Xtream ve m3u satırları : xtream ve m3u alanlarına girilir ve baslatıldıgında içeriğindeki yayınları listeler, Xtream alanda kullanıcı adı ve şifre gerekmez verilen satırı urla alanına yazmanız yeterlidir

Gizleme ve Şifreleme :

-Web(Kodi) içerisine girilip kırmızı tuşa basıp 0000 girildiginde +18 secilirse kodi bölümündeki +18 yayınlar gizlenir.

-Free iptv bölümünde gizlemek istediğiniz katagori üstüne gelip kırmızı tuş ve 0000 yazınca ve Vod bölümünde klasör üzrinde kırmızı tuş 0000 yapınca ilgili alanları gizlemiş olursunuz. Açmak için işlemi tekrarlamanız yeterlidir.

-Xtream iptv bölümünde kilitleme işlemleri mavi tuşla yapılmaktadır, katagori üzerinde mavi tuşa basıp 0000 yazmanız kilitlemek için yeterlidir, açmak için işlem tekrarlanır.

Cam ayarları:

Cam modu -Mvcam : Paylaşım ayarları: cccam,newdcam vs diger serverlerinizi yükleyeceğiniz alandır.

Cam modu-Oscam : oscam seçildiğinde altta gördüğünüz satırı (192.168.1.xx:8888) aynı agda bulunan internet tarayıcıya yazarak oscam menüye girilir. Files /oscam.server tıklayıp açılan alana oscama göre düzenlenmiş cccam vb serverlerinizi yapıştırıp kaydet/Save yapıp yeniden başlattığınızda serverlerinizi kullanabilirsiniz.Key güncelleme Arnix Team menüden yapılmaktadır.

Yazılım by memoli1478

Merhaba, yukardaki kurulum adımlarını gerçekleştirdim ama şu anda arnixteam güncellemesi yapamıyorum. internet bağlantınızı kontrol edin diyo ama diğer tarafta ki ücretli iptv çalışıyor. team desteği kesti mi?
 
Son düzenleme:

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Katılım
5 Şub 2015
Mesajlar
5,381
Beğeniler
1,753
Konum
İstanbul
#22
Merhaba hayır TEAM desteği kesmedi yalnız artık yazılımlar görülen lüzum üzerine sadece telegram gurubundan verilmektedir.Oncelikle yapmanız gereken telegrama katilip cihazınızın sistem bilgisini içeren bir resmi bana iletmek olmalidir.Sonrasinda guruba üye olup yazılımlardan ona göre faydalanabilirsiniz.