Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Arnix Fiber İp Tv Destek

ünalertürk

0
Üye
6 Kas 2016
101
29
28
teşekkürler memoli usta.hepsi bir yazılıma bakar. sizin sayenizde cihazlar nerdeyse uçuyor emeğinizin karşılığı ödenmez tekrar teşekkürler...

emrecik1907

0
Üye
3 Ara 2017
112
86
28
Arnix team menüsünü goremiyorsaniz demekki extra ozelliklerdende faydalanilamiyorsunuz demektir.Yazilimi indirin mupg dosyası olarak görünür o dosyayı USB ye atın sonrada yazılım güncelleme menüsünde USB secenegini seçerek ilgili dosyayı bulun üzerine gelip ok leyin.Yazilim yüklemesi bitene kadar dokunmayın işlem bitince cihaz kapanır açılır açıldığında bu versiyonla açılmış olur.
Yazılımı yükledim arnix team menü geldi ama bu sefer Stalker çalışmıyor internet bağlantısı yok diyor yeniden adresi giriyorum Stalker bağlanıyor bu seferde arnix team menü çalışmıyor ikisi arasında bir çakışma oluyor sanki ne yapmalıyım?

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
269
63
Adana
Yazılımı yükledim arnix team menü geldi ama bu sefer Stalker çalışmıyor internet bağlantısı yok diyor yeniden adresi giriyorum Stalker bağlanıyor bu seferde arnix team menü çalışmıyor ikisi arasında bir çakışma oluyor sanki ne yapmalıyım?
İki uygulamanın bir biriyle çakışma ihtimali yok, modeminizi kapatıp 10 dk sonra tekrar açın o sırada cihazıda yeniden başlatın,

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Bu cihazı Haydar ustaının tavsiyesi üzerine almıştım iyikide almışım banamısın demiyor Next 2000 hd minix H264 codec açamıyorken bu hoplatıyor hemde daha düşük internet hızında

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,657
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
b989Y8.png

teşekkürler @memoli1478