Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Arnix Fiber İp Tv Destek

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Sayın haydar 1966 birşey öğrenmek istiyorum izinle bilse bilse sen bilirsin ekranın üstünde kalan ses bari açma kapama ekranın altına alınıyor mu acaba ben bulamadım saygılar hurmetler[/].
Ses barını acaba vodlarda kaydırma amaçlı kullanmakmı istiyorsun kumandanın alt üçüncü tuşu vod yada digerlerinde ilerletir geri alır canlıda olsa belirli süre durdurur

Son düzenleme:

Kaan Sparrow

0
Özel Üye
31 Eki 2012
460
620
93
İstanbul
Cihaza harici wifi taktım markasını bile hatırlamıyorum geçen sene iş yerinde kullanmak için almıştım, taktıktan sonra komşu modemlerin hepsini görmeye başladı, cihazın kendi kablosuz bağlantısı sadece benim diğer odada ki modemi bile zar zor görüyordu, şu an benim wifi %60 - %65 arası gösteriyor...

Kaan Sparrow

0
Özel Üye
31 Eki 2012
460
620
93
İstanbul
Yorumlar konusunda bazı arkadaşlara katılmakla birlikte biraz daha iyiye doğru gittiğini düşünüyorum, ne yalan söyleyeyim ben ümidimi kesmiştim... Ama yayın kalitesi konusunda ilerleme olduğunu düşünüyorum,
Şunu da belirtmeliyim ne yaparsanız yapın wifi ile donma kesinlikle oluyor, PC de hızım kablolu 47-48mb diğer odada wifi hızı 36-38 arası oynuyor, pc de donma sıfır wifi ile cihazda ara ara donuyor...
@haydar1966 üstadım wifi sinyal gücünü daha iyi çekebilecek bir aparat varmıdır 38mb den daha fazla çekebilecek bir aparat varsa alıp takabilirim cihaza...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Yorumlar konusunda bazı arkadaşlara katılmakla birlikte biraz daha iyiye doğru gittiğini düşünüyorum, ne yalan söyleyeyim ben ümidimi kesmiştim... Ama yayın kalitesi konusunda ilerleme olduğunu düşünüyorum,
Şunu da belirtmeliyim ne yaparsanız yapın wifi ile donma kesinlikle oluyor, PC de hızım kablolu 47-48mb diğer odada wifi hızı 36-38 arası oynuyor, pc de donma sıfır wifi ile cihazda ara ara donuyor...
@haydar1966 üstadım wifi sinyal gücünü daha iyi çekebilecek bir aparat varmıdır 38mb den daha fazla çekebilecek bir aparat varsa alıp takabilirim cihaza...

Benim bilgim dahilinde böyle bir cihaz gormedimde duymadım da ama isterseniz PC işleri yapanlara sorun danışın derim.

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
269
63
Adana
Sadece Arnix Fiber iptv cihaza uyumludur

Arnix TEAM sistem eklendi yeni agent atandı xtreamdaki bazı liklerde liste indirme sorunu vardı giderildi
tüm kaynaklardan link indirme özelliği oldu görüntü kalitesi ve kanal geçiş hızı arttırıldı arnix team bölümüne dima sistem eklendi bu yazılımda onlineden oscam + oscam ke_y oscam versyon güncelleme mvcam default icon yukleme ve daha bir sürü yükleme
xtream bölüm kapastesi 20000 yapıldı
arnixteam download liste eklendi
autom3u bölüme php okuma ve listeleme özelliği eklendi
arnix bilgi barı aktifleştirildi bölüme giriş için kanal üzerindeyken 6969 yapıp 2 tuşuna basın
yeni boot loader eklendi boot sorunu yaşanmayacaktır
yazılım güncellemede oluşan veri kaybı giderildi artık fabrika ayarına almaya gerek yoktur
arnix team üzerinden online Picon yükleme özelliği eklendi
arnix team bölümünde multi dosya yükleme özelliği eklendi
arnix bilgi bar bölümünde php okuma özelliği eklendi bu sayede hem bis bölüm
hemde bilgi bölümünü aynı anda kullanabilirsiniz her tıklamada ayrı bölüm gelecektir
istediğiniz bölümde bırakıp kullanabilirsiniz
8000 adet yeni vod eklentisi yapıldı

1.jpg

2.jpg

Son düzenleme:

oktay06

New member
Üye
28 Ara 2019
4
5
3
arnix fiber iptv alıcısı aldım.cccam serverı aktif ettim.connect olmasına rağmen açmıyor.neden kaynaklanıyor olabilir yardımcı olursanız teşekkür ederim

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,944
15,648
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
hayırlı uğurlu olsun emeği geçenlere teşekkürler.

YdmpOZ.jpg

Çorbada tuzumuz olsun

ATATÜRK LOGOSU ile açılsın istiyorsanız.

Arnix_v1.05.03_27_12_2019.Ateam.mupg dosyasını indir - download

memoli1478

0
Üye
29 Nis 2013
113
288
63
arnix team bilgi bar bölümüne giriş için kanal üstündeyken 6969 yapın orada ilgili bölümün bilgisine ulaşacaksınız
sistem php destekli olduğu için 0 donma ile ilgili bölümden faydalanmanıza olanak sağlayacaktır sistem bilgilerimnin
girişi için menü ayarlar iptv ayarları içine girin linki oraya ekleyip çıkın sonra bölüm aktif olacaktır

önemli not : illegal hiçbir içerik yoktur arnix kullanıcılarına hayırlı olsun iyi kullanımlar