Neler yeni

arnix fiber oscam

himmet38

New member
Üye
arnix fiber iptv uydu alıcısı satın aldım cccam 1 yıllık geldi. hotbird de cccam çalışmıyor.benmi yapamadım bilmiyorum içinde yüklü diyorlar.cccam nasıl kurulur yada nasıl aktif edilir,yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
arnix fiber iptv uydu alıcısı satın aldım cccam 1 yıllık geldi. hotbird de cccam çalışmıyor.benmi yapamadım bilmiyorum içinde yüklü diyorlar.cccam nasıl kurulur yada nasıl aktif edilir,yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Evinizde kaç çanak kurulu durumda.?

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Konu başlığınız OSCAM da paylaşım alamıyorum demişsiniz ama siz başka bir şeyden bahdesiyorsunuz.! (Oscam için ayrıca ÜCRETLİ server gereklidir.) .Ama MVCAM modunu aktif ederseniz işte o zaman açılabilenleri izleyebilirsiniz bunu yapmak içinde aşağıda yazacağım işlemleri yapmanız gereklidir.
1.Menü tuşuna basınız.
2.Cam ayarları ok.
3.Cam modu MVCAM seçilecek.
4.Kumandanın 0 tuşuna basılacak.
5.karşımıza bir pencere gelecek sırayla 123456 tuşlayıp KIRMIZI tuşla bağlan diyeceğiz.
6.Biraz bekleyeceğiz (bazen geç bağlanabilir) bağlantı olduğu zaman CONNECTED diye yazacaktır.
7.Şimdi Hotbird uydusunda paylaşımda açılabilen şifreli kanalların üzerine gelin bakın dediğim gibi açılan varsa açılacaktır.

himmet38

New member
Üye
Konu başlığınız OSCAM da paylaşım alamıyorum demişsiniz ama siz başka bir şeyden bahdesiyorsunuz.! (Oscam için ayrıca ÜCRETLİ server gereklidir.) .Ama MVCAM modunu aktif ederseniz işte o zaman açılabilenleri izleyebilirsiniz bunu yapmak içinde aşağıda yazacağım işlemleri yapmanız gereklidir.
1.Menü tuşuna basınız.
2.Cam ayarları ok.
3.Cam modu MVCAM seçilecek.
4.Kumandanın 0 tuşuna basılacak.
5.karşımıza bir pencere gelecek sırayla 123456 tuşlayıp KIRMIZI tuşla bağlan diyeceğiz.
6.Biraz bekleyeceğiz (bazen geç bağlanabilir) bağlantı olduğu zaman CONNECTED diye yazacaktır.
7.Şimdi Hotbird uydusunda paylaşımda açılabilen şifreli kanalların üzerine gelin bakın dediğim gibi açılan varsa açılacaktır.
Dediginizi harfiyen yaptim ama mvcam geliyorum orada 0 a basiyorum hic bir eylem olmuyor.sıfir rakamı pasif islem yapmiyor.

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Pardon gözümden kaçmış 3 nolu maddeden sonra (paylaşım ayarları menüsünü seçip ok leyin ve 0 tuşuna basın, KOD isteyen bir ekran gelecek şimdi yine OK leyin ve karşınızda klavye ve sayılardan oluşan pencere gelecek.123456 tuşlayın KIRMIZI tuşa basın ve 6 nolu maddeden devam edin.!

Son düzenleme:

himmet38

New member
Üye
bir yerlere geldim ama hotbird deki şifreli kanaları açmıyor.cccam kodunun olmadığndan şüphelendim sanki port numarası kullanıcı adı şifresi felan boş aldığım firma cccam yüklememiş olabilir mi aceba

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
bir yerlere geldim ama hotbird deki şifreli kanaları açmıyor.cccam kodunun olmadığndan şüphelendim sanki port numarası kullanıcı adı şifresi felan boş aldığım firma cccam yüklememiş olabilir mi aceba
Anlaşılan siz benim yazdıklarımı hiç okumuyorsunuz.!

himmet38

New member
Üye
ne yazdıysan 1 den 7 kadar harfiyen uyguladım ama şifreli kanallar açmıyor.teşekkürler sizide yordum.

mahmut7272

Member
Üye
Uydu yayını üzerindeyken Ok tuşu ile kanal listesini açın. Kumandanizdan info tuşuna basın. Çıkan menüde favori kismina girip sizde varolan uydunun menüsüne girdiğinizde ccam ile açılan kanallar listesi karşınıza çıkacaktır.hotbird uydusu cccam açık kanallarda açık 20 ye yakın kanal açıyor