Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Bulgariasat 1.9 Ayarlama

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
hocam
Hiremco-gt-turbo-v8
aldım oscam açık astra 3b normal cccam ne açıyorsa onu açıyor nasıl ayarlanıyor telekom paketleri kapalı zaten çogunlugu telekom paket acılan paketler m7 group paketleri oda zaten açılan paketler
üzerine astra 4 ses uydusunda bulunan Discovery Channel HD Turkey yayını açılmıyor next varken açıyordu şimdi açılmıyor serverde sorun yok oscam da aktif

Telekom paketleri 23.5 ta kapalı idi zannedersem açılanlar farklı platformlara ait kanallardır.Oscamda powervu + biss + tandberg yayınlarını izlemek için güncel key dosyası yüklemeniz gereklidir.

sirius77

Active member
Üye
29 Eki 2019
113
174
43
hocam başını agrıtıcam ama bu makineyi daha ögrenme aşamasındayım nerden bulucam acaba güncel key
normalde kullandıgım cccam mevcut üstüne açılomaynlarımı açıyor bu sistem

Son düzenleme:

rootkey

New member
Üye
15 Kas 2018
22
13
3
Arkadaşlar bu uyduyu ayarlamaya çalışmayın bence 3-4 SD kanalın dışında açılan kanal yok...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Arkadaşlar bu uyduyu ayarlamaya çalışmayın bence 3-4 SD kanalın dışında açılan kanal yok...

Pardon konunun başından beri yazılanları okudunuzmuda bu şekilde yalan yanlış bilgiler veriyorsunuz.! Siz bence o cihazınızı kaldırıp çöpe atın böylesi sizin için daha iyi olur.Eğer cihazınız iyi bir şey olsaydı en azından bu uydudaki TANDBERG le açılan ŞİFRELİ kanalları EMU olarak gösterirdi,ne cihazınız nede uydudaki yayınlar hakkında hiç bir bilginiz ne yazikki yok...

rootkey

New member
Üye
15 Kas 2018
22
13
3
Pekiyi Haydar usta, 1.9 kanallarını nasıl seyredebilirim yardımcı olursanız sevinirim. Cihazım çöpe atılacak bir cihaz değil “HİREMCO 4K” ancak sizler kadar teknik bilgimizin olmadığı doğrudur. Teşekkürler...

sirius77

Active member
Üye
29 Eki 2019
113
174
43
Şu an uyduyu buldum hocam güncel key buldum yinede açmadı yada ben beceremedim uydu cihazında bulgaraat ayarlı değildi key olmaya bilir yardımcı olursanız sevinirim

sirius77

Active member
Üye
29 Eki 2019
113
174
43
neosat pakedi kapanmış galiba bir kaç yerde okudum dünden beri bir iki maç pakedi hariç gitmiş kanallar bilgisi olna varmı ?

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Pardon konunun başından beri yazılanları okudunuzmuda bu şekilde yalan yanlış bilgiler veriyorsunuz.! Siz bence o cihazınızı kaldırıp çöpe atın böylesi sizin için daha iyi olur.Eğer cihazınız iyi bir şey olsaydı en azından bu uydudaki TANDBERG le açılan ŞİFRELİ kanalları EMU olarak gösterirdi,ne cihazınız nede uydudaki yayınlar hakkında hiç bir bilginiz ne yazikki yok...
buldum hacı sonun key ama birden görüntü gitti

Şimdi siz hangi uydudan bahsediyorsunuz bir Bulgariasat bir Sirius önce bunu belirtin bakalım duruma.1.9 Bulgariasat güncel keylerle açık değil onun ve diğer AÇILABİLEN şifreli yayınlar için iyi bir Cccam lazım.O Cccamıda oscama atmak lazım sonrada OSCAM da çalışacak keyleride o bölüme atıp SAVE yapıp oscamı restart yaptınızmı işlem tamamdır.Şunu unutmayın OSCAM da Cccam olmasa bile GÜNCEL KEYLERLE sadece BİSS+TANDBERG+POWERVU yayınlar İZLENEBİLİR.!

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
hocam bulgarisat için ne olcagı belli degil diyoruz 4 tv yayını başladı bile

CBS Reality (Neosat, 12149 H) BulgariaSat-1 @ 1.9° East te yayında

JimJam Europe (Neosat, 12149 H) BulgariaSat-1 @ 1.9° East te yayında

Extreme Sports Channel HD (Neosat, 12399 V) BulgariaSat-1 @ 1.9° East te yayında

Outdoor Channel International HD (Neosat, 12399 V) BulgariaSat-1 @ 1.9° East te yayında

Sevgili kardeşim benim o yazıyı yazmamdaki amaç yayınların belli bir süre sonra izlenip izlenemeyecegi durumu.!! Yayınların devam edip etmemesi değil sanırım yanlış anlamisiniz yazdıklarımı.

sirius77

Active member
Üye
29 Eki 2019
113
174
43
yarın kendim ayarlıcam çanak anteni ayarlıcak arkadaş benim makinede o uydu yok ayarlaymam dedi burda yalova bölgesinde pek yapan yok bu işleri :D

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Extreme Sports Channel HD (Neosat, 12399 V) BulgariaSat-1 @ 1.9° East te yayında

Outdoor Channel International HD (Neosat, 12399 V) BulgariaSat-1 @ 1.9° East te yayında

Sevgili kardeşim benim o yazıyı yazmamdaki amaç yayınların belli bir süre sonra izlenip izlenemeyecegi durumu.!! Yayınların devam edip etmemesi değil sanırım yanlış anlamidiniz
yarın kendim ayarlıcam çanak anteni ayarlıcak arkadaş benim makinede o uydu yok ayarlaymam dedi burda yalova bölgesinde pek yapan yok bu işleri :D

Anlıyorum lakin o kadar basit bir seyki ne desem bilemiyirumki.En basitinden Turksat uydusundaki TP lerin sonuna eklenir olur biter...

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Sevgili kardeşim benim o yazıyı yazmamdaki amaç yayınların belli bir süre sonra izlenip izlenemeyecegi durumu.!! Yayınların devam edip etmemesi değil sanırım yanlış anlamidiniz

Anlıyorum lakin o kadar basit bir seyki ne desem bilemiyirumki.En basitinden Turksat uydusundaki TP lere eklers
nasıl yani hocam anlamadım normalde türksatta takılı multifeed mevcut

Demek istediğim kısaca şu: Uydu bulucuda 2 alternatifle yapılabilir.1.Manuel olarak Uydu isim eklenir ardından yayında olan TP Ler eklenir.2.Ben bunu yapamıyorum diyen ise uydu alicisindaki Turksat TP lerinin sonuna eklersin olur biter.Diyelmki 8 TP onlar hangi siradaysa onlara baka baka ayarlanır uydu olur biter.

sirius77

Active member
Üye
29 Eki 2019
113
174
43
ben merkez yalovada oturmuyorum ilçesindeyim ordan gelip te yapmak işine gelmiyor heralde ben yaparım paramda cebimde kalır yapcak birşey yok

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Anlıyorum lakin o kadar basit bir seyki ne desem bilemiyirumki.En basitinden Turksat uydusundaki TP lere eklers
nasıl yani hocam anlamadım normalde türksatta takılı multifeed mevcut

Demek istediğim kısaca şu: Uydu bulucuda 2 alternatifle yapılabilir.1.Manuel olarak Uydu isim eklenir ardından yayında olan TP Ler eklenir.2.Ben bunu yapamıyorum diyen ise uydu alicisindaki Turksat TP lerinin sonuna eklersin olur biter.Diyelmki 8 TP onlar hangi siradaysa
ben merkez yalovada oturmuyorum ilçesindeyim ordan gelip te yapmak işine gelmiyor heralde ben yaparım paramda cebimde kalır yapcak birşey yok

Hahh benimde anlatmak istediğim işte buydu kardesim.