Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Bunun içi ne yapablirim ki next 2000 vod film

gizliyara

0
Üye
1 Ocak 2013
8
0
1
Ya benim bi sorum olacakta malum cihazı aldım herşeyi ile şahane ama bu vod film kütüpanesindeki cinsel içerikli filmler için bunları silme yazılımını sıfırlama nebileyim kaybetme gibi durum yok mu ya ben çocuklarım için netten çizgi-film youtube fln için ama bu içerikli filmler hiç uygun değil lütfen bu konuda neyapablirim bana bi yardımcı olablirmisiniz ya

--------------------

Yani diziler filmler fln neysede bu filmleri sileblirmiyim ya

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
war en eski yazilimlarda cinsel icerik bolumu yoktu forumdan eski yazilimlardan bul at ozaman sorun cozulur ama yeni sorce gecildigi icin wod bolumunu kullanamazsin youtube calisir free server ve iptv yide kullanamazsin yeni sorce gecildigi icin

--------------------

agustostaki cikin yazilimi atsanda olur onda o eski sorce bagliydi sadece youtube istersen isini gorur

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,422
113
Ya benim bi sorum olacakta malum cihazı aldım herşeyi ile şahane ama bu vod film kütüpanesindeki cinsel içerikli filmler için bunları silme yazılımını sıfırlama nebileyim kaybetme gibi durum yok mu ya ben çocuklarım için netten çizgi-film youtube fln için ama bu içerikli filmler hiç uygun değil lütfen bu konuda neyapablirim bana bi yardımcı olablirmisiniz ya

--------------------

Yani diziler filmler fln neysede bu filmleri sileblirmiyim ya
Cihazınızda aile modunu aktif edin o tarz kanallar gizlenir.
http://www.next.web.tr/showthread.p...ulamaları-Gizleme-(Aile-Modu-Aktif-Etme).html