Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

CCCAM server sorunu

ozkant

0
Üye
13 Şub 2015
33
2
8
Forum üyelerine özel 6+6 aylık CCCAM server satın aldım ve Minix HD Cool kullanıyorum.
Kanalları izlerken çok sık Kanal şifreliye geçiyor, bir kaç saniye sonra sadece ses geliyor.
Kanalı değiştirip aynı kanala tekrar geldiğimde ise hemen şifreyi çözüyor ama bir kaç saniye sonra yine
aynı problemi tekrarlıyor.
Cihazımda son 02.09 tarihli yazılım yüklü.

Yardımlarınızı bekliyorum,selamlar

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Forum üyelerine özel 6+6 aylık CCCAM server satın aldım ve Minix HD Cool kullanıyorum.
Kanalları izlerken çok sık Kanal şifreliye geçiyor, bir kaç saniye sonra sadece ses geliyor.
Kanalı değiştirip aynı kanala tekrar geldiğimde ise hemen şifreyi çözüyor ama bir kaç saniye sonra yine
aynı problemi tekrarlıyor.
Cihazımda son 02.09 tarihli yazılım yüklü.

Yardımlarınızı bekliyorum,selamlar

yazılımınız yeni (fabrika ayarlarına döndünüzmü ? server bilgilerini farklı bir alanda durdurunuz)
emu ile seyretmiyorsanız kapaltın (tv sistemindeki key girişi)
şifreye geçtiği an info tuşuna 2 kez basın (dar bant sonra ortada kanal bilgileri ve şifreleme şekli baglı server bilgileri görükür normalde server bilgileri yazmıyorsa BAGLANTI PROBLEMİ yaşıyorsunuz)
--denemek için server bilgilerini girdiğin yerde baglan tuşundan önce baglantı tipi Açık yazar açıkta dene- gerekirse freeshareyide kapat.

herşey normal sıkıntı devam ediyorsa teknik destek iste server dan telefonla ve e posta yolu ile.

Son düzenleme:

ozkant

0
Üye
13 Şub 2015
33
2
8
verdiğin cevaplar için tşk ederim DOST'um.
-emu'yu ve Free Share'i kapattım.
-Fabrika ayarlarına dönmeden uydudan yazılımı yükledim.
-server bilgilerini girdiğim yerde bağlantı tipi AÇIK durumdaydı zaten.
Kanalı izlerken 2 defa INFO tuşuna bastığımda URL kısmında server bilgileri görünüyor ancak şifreye geçtiği zaman URL kısmı boş.
Senin yazdıklarına göre bir tek bağlantı problemi görünüyor.İnternet sağlayıcımla görüşeceğim.

Tekrar tşk. ederim.Kolay gelsin.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
verdiğin cevaplar için tşk ederim DOST'um.
-emu'yu ve Free Share'i kapattım.
-Fabrika ayarlarına dönmeden uydudan yazılımı yükledim.
-server bilgilerini girdiğim yerde bağlantı tipi AÇIK durumdaydı zaten.
Kanalı izlerken 2 defa INFO tuşuna bastığımda URL kısmında server bilgileri görünüyor ancak şifreye geçtiği zaman URL kısmı boş.
Senin yazdıklarına göre bir tek bağlantı problemi görünüyor.İnternet sağlayıcımla görüşeceğim.

Tekrar tşk. ederim.Kolay gelsin.

özkan kardeşim ;
2 konuda denemenizi isteyecegim.
fabrika ayarları (muhtemelen kanal düzeninden dolayı dönmediniz) DÖNMENİZİ TAVSİYE ederim.
dönmeden önce usb takın kanalları yedekle/geri yükle vardır. kanalları yedekleyin (fab ayarlarından sonra geri yükle derseniz liste cihaza yüklenir.)
tüm ayarlarınızı yaptınız sorun yok usb ile güncelleme bölümüne gel ses çoğaltma ile dump file yazan bölüme gel okeyle cihazınızı yedeklersiniz. kanal bilgileri favoriler keyler server bilgileriniz usb ye abs dosyası ile yedeklenir gerektiğinde cihaza yüklersin uğraşmazsın .

denemen gereken ikinci konu yapabilirsen!!!denemende fayda var.
modem ayarlarına gir baglı cihazlar görükür uydu cihazın mach numarası ile vardır listede ve bunların aldıkları veri miktarları ayarlanabilen tip modem arayüzü ise % xxx dir ordaki miktarı yükseltin.(genelde pc yüksek diğerleri cihaz bluetut wifi düşüktür )

iyi seyirler
Sevgi Saygıyla

Son düzenleme:

Kaplan34

0
Üye
24 Eyl 2015
343
1
18
sanal alem
Usta site sanal kart uygulamasi yapiyor sorun serverde cihazda degil istersen senin verdigin gunluk serverlerden deneme yapsin hic bir sorun kalmaz malesef sanal kart uygulamasinin en buyuk sorunu bu

gokmen67

0
Üye
29 Ocak 2012
13
6
3
AFYON
açmayan kanal üzerine gelin menü tv sistemi. kırmızı tuşa basın wifi takılı ise internetten keyleri güncelleyin server çalışır.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
açmayan kanal üzerine gelin menü tv sistemi. kırmızı tuşa basın wifi takılı ise internetten keyleri güncelleyin server çalışır.
gökmen kardeşim yazdığın usul key güncelleme ile açılan kanallar (biss veya cw ) için olan uygulama.server ise ücretli alınan ve keyle degil o yayıncıların kartları ile alınarak bizlere server üzerinden verilmesi işlemi.server yayın vermez ise ne yapsan boş yani (cihaza yüklü veya ücretli server için internet devamlı takılı durur.softcam key yüklersin internetsiz izlersin gibi)