Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Daha Önce Gösteren Ancak Şuan Şifreli Yayına Girip Göstermeyen Kanallar

ozgurizmir

0
Üye
7 Eki 2016
134
97
28
İzmir
amigo+plusta 21 haziran 2017 yazılıyla açılıyor.astradaki canal+ kanallarıda açılıyor.2000 HD internet machinada açılmıyor.
resim eklemeyi beceremiyorum yapabilsem koyacam resmi.
becerdim galiba.
https://i.hizliresim.com/Q7aVP3.jpg

Olay budur, mini uydu alıcısı amigo + plus ,(Free server) basit bir uydu cihazı ile bu belgesel kanalını izleyebiliyorsunuz. Keyfini çıkarın.
paylaşım için teşekkürler.

TurKhan

0
Üye
3 Nis 2017
151
11
18
Isparta
birini yalanci ile suclamadan once iyice arastirip oyle yorum yapin gerek ben gerek erdinc arkadasimiz resim gondermis buna ragmen insanlari yalanci likla suclamak hic hos bisey degil hem bahsi gecen kallanari belkide bu zamana kadar hic izlememisdimtir benim icin acik olup olmamasi hicde onemli degil

Free Server'da, Internet Machina'da listedeki kanallar açılmıyor diye belirttim. Adam kanalların %98'i açılıyor diyerek beni yalanlamaya kalktı. Listedeki kanalların free serverda internet machinada çalışmadığı halde, %98'i çalışıyor denmesi yalancılık değil de nedir? Üstelik ben kimseyi suçlamadan sadece free serverde 1 haftadır böyle bir durum olduğunu belirtmek için yazmama rağmen, bir de %98i çalışıyor denerek "yalancı" durumuna mı düşeceğim? İzlemesem tek tek neden frekanslarını yazayım? Keyfimden yazmadım herhalde!

Son düzenleme: