Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

DCW Nasıl Girilir?

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Merhaba üstadlar,
Minix Combo kullanıcısıyım. DCW key girmek istiyorum ama manuel olarak nasıl gireceğim konusunda bir bilgim yok. Key dosyası atın demeyin. Kolay yolunu istemiyorum.
Kendim el ile key girmek istiyorum yardımcı olmanız mümkün mü acaba?

emrullah93

0
Üye
6 Şub 2015
70
2
8
next serisi için veriyorum key2.db için elle key girme örnek dcw oluşturmak için önce tv sistemine girip key menüsünde ekleye basın ve ca tipi ne 9800 yazın oka basın sonra providere 000058a5 gibi ekleyin kanalın pidi ne ise onu yazın sonra oka basın sonra 16-bytes key ok deyin key 00 ok deyinondan sonra dcw key neyse onu ekleyin. kanal açılır ben bu şekilde yaptım oldu cihazın next 18500 hd cıs plus. örnek .:9800:0000185a:00:xx xx xx xx xx xx xx xx xx xx xx xx xx xx xx xx dorcel gibi

emrullah93

0
Üye
6 Şub 2015
70
2
8
next serisi için veriyorum key2.db için elle key girme örnek dcw oluşturmak için önce tv sistemine girip key menüsünde ekleye basın ve ca tipi ne 9800 yazın oka basın sonra providere 000058a5 gibi ekleyin kanalın pidi ne ise onu yazın sonra oka basın sonra 16-bytes key ok deyin key 00 ok deyinondan sonra dcw key neyse onu ekleyin. kanal açılır ben bu şekilde yaptım oldu cihazın next 18500 hd cıs plus. örnek .:9800:0000185a:00:xx xx xx xx xx xx xx xx xx xx xx xx xx xx xx xx dorcel gibi

not: bazı next serilerde kanal ismide yazma şart yoksa açmıyor softcam editör indirip ordan yapın açılacaktır kanallar. next destekten indirin cihazınıza uygun olanını

next key2.db key destekleyen ler için key dosyası indirip usb ye yükleyin güncelleyin dcw otomatik olarak eklenecektir.
https://mega.nz/#!BlFlCZYD!EPATCayNK-yj-vg1zene4UoaoXtZm1HlmHUocxDYx0g

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,943
15,656
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ

not: bazı next serilerde kanal ismide yazma şart yoksa açmıyor softcam editör indirip ordan yapın açılacaktır kanallar. next destekten indirin cihazınıza uygun olanını

next key2.db key destekleyen ler için key dosyası indirip usb ye yükleyin güncelleyin dcw otomatik olarak eklenecektir.
https://mega.nz/#!BlFlCZYD!EPATCayNK-yj-vg1zene4UoaoXtZm1HlmHUocxDYx0g

Bilgi Paylaşıldıkça güzeldir.
Emeğine Saglık Kardeşim.+

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
Keyleri cihaz üzerinden internetten güncelleyince otomatik olarak attı. Lâkin elle girerken kanal ismini ekleme bölümünü bulamadım. Otomatik attığı için atılan keyin üzerinde dünzeleme yaparak gerekli kanalı aktif ettim. Bilgilendirme için sağolun yine de.

emrullah93

0
Üye
6 Şub 2015
70
2
8
Keyleri cihaz üzerinden internetten güncelleyince otomatik olarak attı. Lâkin elle girerken kanal ismini ekleme bölümünü bulamadım. Otomatik attığı için atılan keyin üzerinde dünzeleme yaparak gerekli kanalı aktif ettim. Bilgilendirme için sağolun yine de.

kanal ismi ekleme sadece softcam editörde var ordan yapılabiliyor cihazda yok öyle seçenek keşke olsada işimiz kolay olsa

sezgin 2

0
Üye
13 Haz 2012
547
2
18
Adana
kanal ismi ekleme sadece softcam editörde var ordan yapılabiliyor cihazda yok öyle seçenek keşke olsada işimiz kolay olsa

Elle girmede kanal ismi olmadığı için muhtemelen Combo cihazda kanal ismi olmadan da keyler aktif olabiliyor mantığındayım ama internet üzerinden cihaz kendisi otomatik listeye ekledi zaten keyleri. Bilgilendirme için tekrardan sağolun.

hurzati

0
Üye
6 Ağu 2013
8
0
1
kamosonic 1512 hs cihazlarda da yok dcw bölümü emrullah usta.
bu cihazlarla ilgili çalışmanız va rmı.
bu dcw keyler bu cihazlara nasıl yüklenir.

emrullah93

0
Üye
6 Şub 2015
70
2
8
Arkadaşlar dcw key i nasıl gireceksiniz anlattım bu şekilde sadece key2.db destekli cihazlarda geçerli yani dcw key oluştururken 9800 caidle başlayın kanalın identini girin key i girin tamamdır. diğer cihazlar için bilmiyorum dcw keyin nasıl gireceğini.