Neler yeni

Digitala Pusula Android

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
4,107
Beğeniler
7,054
Konum
ALMANYA
#1


En iyi pusula uygulamasıyla yolunuzu kolayca bulabilirsiniz. Android için dijital pusula, pusula ücretsizdir. Seyahat, piknik, kamp, ​​yürüyüş veya tekne gezintisi gibi açık hava aktivitelerinizin çoğu için dijital bir pusula kullanılabilir.

Akıllı pusula, GPS pusulası içermez ve hızlı başlar. Tüm pusula uygulamalarının en hassasıdır ve yüksek çözünürlüklü ekranları destekler. Android için akıllı pusula, cihazın manyetik alanlara ve gerçek kuzeye gerçek zamanlı oryantasyonunu gösteren gerçek bir pusuladır.
Android için dijital pusula, yerleşik manyetik sensörleri kullanarak rulmanlar (azimuth) aramak için bir araçtır. Pusula'nın pürüzsüz ve doğal rotasyonu gerçek pusula gibi görünüyor.

Piyasada birçok pusula uygulaması var ama çoğu GPS ya açıkken ya da sadece Amerika'da doğru çalışıyor ancak Avustralya ve Asya'da daha az doğru çalışıyor. Akıllı pusula uygulaması cihazınızın performansına tam olarak bağlı olduğundan, GPS pusula uygulaması dünyanın her yerinde doğru şekilde çalışabilir. Yanlışsa, lütfen manyetik alandan etkilendiğinizi kontrol edin.

- Kullanımı basit, gerçek bir pusula gibi kullanın
- Dijital format.
- Hızlı başlangıç.
- Şık tasarım
- Yüksek kaliteli kullanıcı arayüzü.
- Yüksek ekran çözünürlüğünü rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.
- Yön hakkında bilgi verir.
. Farklı kuzeye doğru gösterilecek şekilde görünen ucu gerçek kuzeye doğru gösteriyor.
- Koordinat hesapları.
- Sadece bir yön değil, aynı zamanda ana ve ara yönleri de bulacaksınız.
- Profesyonel.
- Doğru yön bilgisi

Bu içeriği görüntülemek için beğenmelisiniz.
 

ozgurizmir

Active member
Üye
Katılım
7 Eki 2016
Mesajlar
135
Beğeniler
95
Konum
İzmir
#3
Bu uygulama çok Güzel. Ama Reklam içeriyor. Reklamları zorla gösterecekler malesef.
Ayrıca dikkat edin arkadaşlar bu şekilde ücretsiz paylaşılan uygulamalar gizli tehlikeli yazılımlar içerebilir. İçindeki program uyku modundadır. Tek bir veri ile aktif hale gelebilir. Kullanıcılar ne olduğunu anlayamadan kayıtlı tüm verilerinizi casus yazılımda belirlenen adreslere anında gönderilir. .Aman DİKKAT!
 
Son düzenleme: