Neler yeni

Dsmart Fatura Ödeme Noktaları

dijimemo

Administrator
Yönetici
Administrator
Katılım
17 Eyl 2011
Mesajlar
1,821
Beğeniler
351
Konum
İstanbul
Web sitesi
www.next.web.tr
#1
Anlaşmalı Bankalar ve Ödeme Kanalları
D-Smart faturanızı "otomatik ödeme talimatı" ile ödeyin. D-Smart dünyasının keyfini kesintisiz sürmeye devam edin! Faturanızı, www.dsmart.com.tr adresindeki "Online İşlemler" menüsü ve D-Smart Müşteri Hizmetleri'nden (444 55 65) tüm kredi kartları ile ödeme yapabilir veya talimat verebilirsiniz.Ödenmemiş faturalarınızı Online İşlemler üyelik işlem merkezinden kredi kartınızla veya anlaşmalı ödeme noktalarından üyelik numaranızı belirterek kolaylıkla ödeyebilirsiniz.

D-Smart fatura ödemelerini anlaşmalı ödeme kanallarımızdan “üyelik numaranız” ile gerçekleştirebilirsiniz. Üyelik numaranızı cep telefonunuzdan “UYENO <bir boşluk> Smartkart numaranızı” yazıp 2850’ye sms göndererek, öğrenebilirsiniz.

Gişe ödemelerinde Akbank ,Türk Ekonomi Bankası , Şekerbank , Denizbank ve ING Bank işlem ücreti almamaktadır. Yapı Kredi Bankası ve Vakıf Bank ATM 'den işlem ücreti almamaktadır. Garanti Bankası 2,5 TL , Halk Bankası 1,5 TL , PTT 2,5 TL , Ziraat Bankası 2 TL , Yetkili Ödeme Merkezleri ve Garanti Kolay Vezneler 1 TL işlem ücreti almaktadır. Garanti Bankası otomatik ödeme 0,50 TL, internet bankacılığı ve ATM kartlı ödemede işlem ücreti 1 TL dir. Garanti Bankası telefon bankacılığı, ATM kartsız işlem ücreti 2 TL'dir. Banka kanalıyla yapılan ödemeler 1 iş günü sonra sistemimize yansımaktadır.