Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Dün açtığım konu Neden kapatıldı ?

refikilhan

0
Üye
2 Nis 2013
63
10
8
Merhaba
Dün."Next 2000 HD FTA uydu alıcımın tv arkasına takılan tırnağı koptu" başlıklı bir konu açmıştım, ve konunun içinde de, ayrıca ip tv ve fiyatı ile ilgili bir soru sormuştum, konu içindeki iptv ile ilgili bölümdeki üye "radyonextstar" adındaki üyenin yorumu ve karşılığında benim verdiğim cevap konu içinden tümü ile silinerek " Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır" denilerek açtığım konu tamamen kapatılmıştır.
Kapatma sebebi ip tv ise zaten forumda güncel iptv linkleri ile ilgili bir bölümde mevcuttur, yok konu içeriğinde bir sorun başka özel bir nedenle silinmiş ise açıkça bunun belirtilmesinde fayda var.
Benin konu içinde yazdıklarımda, küfür veya hakaret mevcut ise bu açıkça belirtilmeli,
Yok bu forum hoşlarına gitmeyen üyelerin konuları hakkında bazı tasarruf haklarını kendilerinde görebiliyorlarsa bunu da belirtmeli ki, bizlerde bu marka hakkında bazı çekincelerimizi tüm sosyal medyada belirtelim,
Bu konuda yetkililerin cevapları benim için çok önemli..
Sanıyorum bu konuda silinebilir, ancak ben her ihtimali düşünerek bu sayfanın izninizle ekran görüntüsünü de alacağım ,
Saygılarımla...

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
841
722
93
Forum kurallarını okuyun! İllegal izleme ile ilgili konular yasaktır! Bu sebeple kapatılmıştır.
Konu içerisinde yerli platformla ilgili konuşmak başka birşey, iptv panelinde platformun ekli olması ayrı birşey. Kısaca alenen konuşmamanız gerekiyor. Bu kadar net.

refikilhan

0
Üye
2 Nis 2013
63
10
8
Forum kurallarını okuyun! İllegal izleme ile ilgili konular yasaktır! Bu sebeple kapatılmıştır.
Konu içerisinde yerli platformla ilgili konuşmak başka birşey, iptv panelinde platformun ekli olması ayrı birşey. Kısaca alenen konuşmamanız gerekiyor. Bu kadar net.
O zaman yukarıda da sorduğum gibi forum içindeki "güncel iptv linkleri " bölüm sizce ne anlama geliyor, bu bölüm sizce illegal sayılmıyor mu ? buradaki yazışmalar illegal değil mi ? Sattığınız İptv ve iptv uyumlu uydu cihazları illegal değil mi ?
Teşekkürler

cafi

0
Özel Üye
5 Kas 2013
5,581
57,697
113
izmir çamdibi
O zaman yukarıda da sorduğum gibi forum içindeki "güncel iptv linkleri " bölüm sizce ne anlama geliyor, bu bölüm sizce illegal sayılmıyor mu ? buradaki yazışmalar illegal değil mi ? Sattığınız İptv ve iptv uyumlu uydu cihazları illegal değil mi ?
Teşekkürler
güncel iptv linkleri bölümünü inceleyecek olursanız içinde hiçbir şekilde yerli platforum yoktur sadce yabancı linkler mevcutur

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Teşekkürler
Şöyle ki, ülkemizde yayin yapan platformları izlemeye yönelik paylaşımlar yasak, forumda paylaşılan iptv ve server konularındaki bu durum geçerli, yapılan paylaşımlar yurt dışı yayınlara aittir.

refikilhan

0
Üye
2 Nis 2013
63
10
8
SlijzRgN.png

refikilhan

0
Üye
2 Nis 2013
63
10
8
güncel iptv linkleri bölümünü inceleyecek olursanız içinde hiçbir şekilde yerli platforum yoktur sadce yabancı linkler mevcutur
Arkadaşım, illegal bir şeyi Avrupadan alıp Türkiye de satmak, legal ama burada yazmak illegal olabilir mi?
Sanırım artık bu kadar tartışmadan sonra bana kızarak ya konuyu tümü ile, yada üyeliğimi bile sileceğinizi düşünüyorum.
Konuyu kapatabilirsiniz.

refikilhan

0
Üye
2 Nis 2013
63
10
8
Şöyle ki, ülkemizde yayin yapan platformları izlemeye yönelik paylaşımlar yasak, forumda paylaşılan iptv ve server konularındaki bu durum geçerli, yapılan paylaşımlar yurt dışı yayınlara aittir.

Ben yazımda yurt içi ip tv diye bir şey yazmamıştım, ben sizin önereceğiniz bir iptv demiştim ve şu anda satıldığını sizde bende biliyoruz, ama benim yazımdaki iptv ibaresi olduğu için her nedense silindi, anlamak mümkün değil.

A.Bozoğlu

0
Üye
4 Şub 2012
626
789
93
Ben yazımda yurt içi ip tv diye bir şey yazmamıştım, ben sizin önereceğiniz bir iptv demiştim ve şu anda satıldığını sizde bende biliyoruz, ama benim yazımdaki iptv ibaresi olduğu için her nedense silindi, anlamak mümkün değil.
Yanlış hatırlamıyorsam, Mesajınıda açıkça belirtmiştiniz malum kanallara yönelik iptv aradığınızı, silinme nedeni bu olsa gerek. bence konuyu daha fazla uzatmayada gerek yok, yukarıda forum sponsorlarının reklam bannerleri var, test hesap alır denersiniz ihtiyacınıza uygun ise devam edersiniz.

Şöyle düşünün aracınızla şehir içinde gidiyorsunuz, belli bir hız limiti var, siz ise şehir içerisinde belirtilen hızların, limitlerin üzerinde kullanıyorsunuz, ceza gelince benim aracım şu hızları destekliyor demek yanlış olur, aracı yapan firma o hızlara ulaşabilmeyi vaad etsede trafikte karayollarının belirlediği kurallar ve limitler geçerlidir.

Bu bağlamda uydu alıcılarımızdada çeşitli uygulamalar ve özellikler var, bunları nasıl kullanacağınız sizin takdirinize kalmış, forumda forum kuralları ile müsade edilen konuları, sorunlarını vs. tartışabiliyoruz ama kurallar dışına çıkamıyoruz.