Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Ekran kararması

senturk.61

New member
Üye
18 Ocak 2020
6
4
3
Daha önce 6 ay 2000hd machine uydu kullanıyordum sırf hvec ve h265 kanallar için bugün 2000Hd machine cihazımı satıp 2071 aldım ve tek sorun ekran bir anda kararıyor televizyonu kapatıp açınca düzeliyor bunu bir tek ben mi yaşıyorum yoksa yazılımsal bir hata mı bu

yaymaz

0
Üye
4 Ocak 2013
24
3
3
çözdünüzmü bilmiyorum ama menüden ayarlara girip tv uyum ayarlarından next connect kapatırsanız düzeliyor

yaymaz

0
Üye
4 Ocak 2013
24
3
3
çözdünüzmü bilmiyorum ama menüden ayarlara girip tv uyum ayarlarından next connect kapatırsanız düzeliyor

senturk.61

New member
Üye
18 Ocak 2020
6
4
3
Kapalı duruyor denedim olmuyor özellikle iptv izlerken oluyor sık sık , şuan maç izletmedi 6-7 kez üst üste 10 dk içinde görüntü gitti videosunu atabilsem gösteriyim değişimden geldi aynı sorun olması can sıkıcı biraz..Şahsen Next 2000 hd machine de böyle bir sorun yoktu

guvenay1966

0
Üye
10 Şub 2015
256
26
28
ist
arkadaşım bu sorun next uydu cihazlarında var bendede next machina mini var kanallarda donma yapıyor bu sorun sanırım düzeletilmedi cihazın anakartı aynı sadece dışı deyişiyor sanırım sorunda aynı kalıyor bende next hd mini next hd olmayan mini ve next machina 3 hd kasalı cihez var 3 de donuyor bir daha alırmıyım bileme