Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

eutelsat yardim

Mucurlu

0
Üye
24 Mar 2015
4
0
1
Dortmund
arkadaslar bende next minix hd var avrupa kanallarini sorunsuz izliyorum
ancak türk kanallarinida izlemek istiyorum bunun icin yeni canak taktirdim suan sinyaller geliyor ama kanallari izleyemiyorum
ne yapmam gerekiyor
allah rizasi icin biri yardimci olsun
antenci bana baska reciver almam gerektigini soyledi dogrumu

collo1

0
Moderator
11 Ocak 2012
5,011
12,251
113
ALMANYA
arkadaslar bende next minix hd var avrupa kanallarini sorunsuz izliyorum
ancak türk kanallarinida izlemek istiyorum bunun icin yeni canak taktirdim suan sinyaller geliyor ama kanallari izleyemiyorum
ne yapmam gerekiyor
allah rizasi icin biri yardimci olsun
antenci bana baska reciver almam gerektigini soyledi dogrumu

Eutelsat 7.0° deki turk Kanallarini izlemek istiyorsan digiturk ke uye olman gerek reciva almana da gerek yok.

Mucurlu

0
Üye
24 Mar 2015
4
0
1
Dortmund
aalirim problem degil ancak digitürkün reciverleri cok büyük ve benim koyacak yerim yok ben bu reciveri cok kücük oldugundan tv nin arkasina gizlenebildiginden aldim yine böyle tv nin arkasina gizlenen baska bir reciverle digitürk izleyebilirmiyim

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul

Mucurlu

0
Üye
24 Mar 2015
4
0
1
Dortmund
arkadaslar baska yolu yokmu eutelsat tan türk kanallarini izlemek icin illa digitürkmü almam gerekiyor
biraz arastirdim hd yayinlar digitürk üzerinden oluyormus diger normal yayinlar aciliyormus ancak recivere bazi ayarlar yapilmasi gerekiyoormus
bu bilgi dogrumu

fruehling

0
Üye
1 Mar 2015
125
1
18
arkadaslar baska yolu yokmu eutelsat tan türk kanallarini izlemek icin illa digitürkmü almam gerekiyor
Yasal yol'dan izlemek için elbette digiturk almanız gerekiyor. Yasal olmayan hiçbir paylaşım sitemizde yapılmamaktadır ve hatta yazılması dahi yasaktır.
biraz arastirdim hd yayinlar digitürk üzerinden oluyormus diger normal yayinlar aciliyormus ancak recivere bazi ayarlar yapilmasi gerekiyoormus
bu bilgi dogrumu
Ayarlar yapılıyor diyorsunuz madem o kişiden daha detaylı bilgi alınız lütfen. Ve forumun üst tarafındaki kayan yazıyı okuyunuz. İlginiz ve anlayışınız için teşekkürler...