Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

farda isimli kanalın açılmaması hk.

Moktay42

0
Üye
17 Kas 2012
19
0
1
farda isimli kanal twin diamond marka cihazda görüntü gelmiyor. ses te kanal ilk açıldığında 10 saniye geliyor ondan sonra seste gelmiyor. bu cihazı olanlarda aynı sorun mevcut mu? sorunun çözümü nedir? bu konuda yöneticilerden özellikle yardım bekliyorum. daha önce ki mesajıma da cevap gelmemişti. bu form yardım için kurulmadı mı ?_

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
farda isimli kanal twin diamond marka cihazda görüntü gelmiyor. ses te kanal ilk açıldığında 10 saniye geliyor ondan sonra seste gelmiyor. bu cihazı olanlarda aynı sorun mevcut mu? sorunun çözümü nedir? bu konuda yöneticilerden özellikle yardım bekliyorum. daha önce ki mesajıma da cevap gelmemişti. bu form yardım için kurulmadı mı ?_

Selamlar ALI serilerinin son yazılımlarında ilgili kanal ile ilgili bir sorun görülmekte buradan da bu konu ile ilgili yazı yazmıştık..
http://www.next.web.tr/showpost.php?p=16253&postcount=200

Kolay gelsin.

Moktay42

0
Üye
17 Kas 2012
19
0
1
farda tv sorunu

teşekkürler ilginiz için. inşallah en kısa zamanda çözülür. az olan maç keyfimizde gitmez. daha önce yazdığım mesaja da bakarsanız sevinirim. bu cihazı aldım bazı konular da bu cihazı aldığım için pişman oldum açıkçası. geliştirilecek yada daha iyi duruma gelecek çok sorunu var gibi geliyor bana.

razgradlı

0
Özel Üye
1 Nis 2012
186
223
43
istanbul silivri
teşekkürler ilginiz için. inşallah en kısa zamanda çözülür. az olan maç keyfimizde gitmez. daha önce yazdığım mesaja da bakarsanız sevinirim. bu cihazı aldım bazı konular da bu cihazı aldığım için pişman oldum açıkçası. geliştirilecek yada daha iyi duruma gelecek çok sorunu var gibi geliyor bana.

selamlar arkadaşım o kanala bence gerek bile yok çünki orada verilen maçlar zaten mevcut mesela ispanya ligi için ntvspor.almanya ligi trthd,trthaber,italya ligi trt3 ve idman azeri ingiltere premier lig idman azeri,hollanda stvhaber yani bu kanalları takip edebilirsin saygılar

Moktay42

0
Üye
17 Kas 2012
19
0
1
selamlar arkadaşım o kanala bence gerek bile yok çünki orada verilen maçlar zaten mevcut mesela ispanya ligi için ntvspor.almanya ligi trthd,trthaber,italya ligi trt3 ve idman azeri ingiltere premier lig idman azeri,hollanda stvhaber yani bu kanalları takip edebilirsin saygılar

ilginize teşekkürler. yazdığınız bütün kanalları izliyor ve takip ediyorum. ama ara sıra bu kanallarda yayınlamayan maçları yayınlıyor bu kanal. özellikle ilgiltere ligindeki maçlarda.

nextasiyiz

0
Üye
28 Ağu 2013
3
0
1
next 2010 tiger cihazımla FARDA TV de ses var goruntu yok servise goturdum cihazı farda tv nin yazılımı daha cikmamış next 2010 tiger için soyledıler. bu sorun ne zaman duzeltılecek en dandik bir cihazla bile izlenebilen FARDA TV yi next tigerle nasıl olur izleyemiyorum yazılımı ne zaman çıkacak yardım lutfen