Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Forum Etkinliklerim ve Paylaşımlarım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
5 şubat 2015 yılından bu tarafa üyesi olduğum ve üyesi olmakla gurur duyduğum forumumuzda bu güne kadar Forumumuz ve üyelerinden bilgi beceri tecrübe olarak çok şeyler kazandım bunun karşılığında forumumuz üyelerine cccam bölümü günlük ücretsiz cccam nevcamd paylaşımlar başlıgında ,ıptv bölümünde ise günün incileri konu başlıgında elimden geldiğince en basit şekli ile anlatım veya görsel destekli server paylaşımları yaptım.
Bu sürede yapılan paylaşımlarda kurallar çerçevesinde elimden geldiği kadar bu paylaşımlara devam ettim kurallara uymadığım paylaşımlarda ise haklı olarak forumumuzdan uzaklaştırıldım (2017 nisan). Son uzaklıştırma ise 2019 nisan https://www.nextforum.net/konu/gunluk-cccam-paylasimi-freeserver.19523/page-3 58 adet yazışma lı ve kapandı (2 adetde kapanan konularda olan yazışmalar ) buradaki yazışmalar sonucu ayrıyeten ilanı ise CCcam Bölümü ile ilgili Alınan Kararlar ve Yasaklanan Kullanıcılar. olmuştur.
Özel üyeliğimin iptalini kendim istedim .(özel üye olan hiç bir üye yazışmalarında hakarete varacak şekilde yazamaz yazması gerekirse özel üyelere ait alanda yazar ve konu kapanır bu yüzden ilgili bölümde birlikte atıldıgım arkadaşlara kendimin yanlışı olmuşcasına yazı yazarak farklı yönden yazı yazdım anlaŞılmadı bu yazdıklarım (Anlayan üyelerimiz oldu ismen yazanlarda oldu fakat gözardı edildi taki önce bana ve digerlerine yazan sonra forum yönetimindeki mod arkadaşımızada aynı alanda ve ıptv bölümünde hesap sordu sordU.ve son kez yazdım peşisırada özel üyeliğimi alın dedim alınmadıgı içinde mahir ünal nikini aldım) .
Ertesi gün özel üyeliğim Kaldırıldı diger nikimde durduruldu.(Carşamba günü ... perşembe günü no_sharıng nikini aldım kapatılmasını istediğim konu ve cccamda yapılan paylaşımları ZİYARETÇİ olarak girildiğinde görülmemesi yüzünden ve o nikimde durduruldu ıp ban etkili oldu :))

Şimdi bu son süreçte :

İsteklerimi yerini getiren Forum Yönetimine Teşekkürlerimi sunarım .
Bu güne kadar birlikte olduğumuz Tüm Forum arkadaşlarıma Teşekkür eder saygı ve sevgilerimi sunarım.
Benim Yüzümden Zarar çeken ceza alan başta sadece nik olarak tanıdıgım hüseyin22 den özür dilerim.
Ayrıca Hasan55 abimizin iyiniyetini suistimal ederek habersizce yapmamam gereken bir işi yaptım Sırf bu konuda da KARBONDAN özür dilerim Haydar ustama da yardımı için teşekkür ederim.

Tahammül edipte katlandığınız için tekrar teşekkür ediyorum.
Ne Yöneticilerimizi Zan altında bırakmamak Nede benim Yüzümden bir başkası ceza çekmemesi için
Paylaşımlarımı Sonlandırıyorum efendim.Yine Forumuzdayım tabirimi mazur görün Alma ağacı dibine oturup çayımı ve S**g***mı içecegim.

Sevgi Saygıyla

Not: (Yorum yazmayın arkadaşlar teşekkürler.Gönlümden geçenleri en açık şekilde ilettim)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...