Neler yeni

forumdaki dikkatimi çeken farklılık

dt6767

Active member
Üye
öncelikle herkesin geçmiş bayramını tekrar kutluyorum.2019 yılına girmeden önce forumumuzda gerek sorun gerekse paylaşım hareketleri bir hayli yoğundu.mesela bayram,yılbaşı,derbi maç zamanlarında hediye niteliğinde satırlar paylaşılırdı.kaliteli cccam için çekiliş yapılır birçok üye sevindirilirdi.en küçük sorunlar bile üşenmeden ve samimiyetle (gerekirse telefon desteği ile) çözülürdü.ben günde en az on kez belkide daha fazla forumu ziyaret eder forumda vakit geçirirdim.ziyaretci sayısı sanki azaldı gibi.paylaşımlar eski günler gibi yoğun değil.sebebi bence iki kişinin bu beğeni alma merakı.şimdi bu kişilerde ortalıkta yoklar.adamlar forum düzenini bozdular ve görevleri bittikten sonra kayboldular.forumda severek paylaşım yapan destek olan arkadaşları bile küstürdüler.başta haydar üstat ve dost6080.forum sahibi olan kardeşimizin de bu durumun farkında olduğunu düşünüyorum.sudan sebeblerle forum canlılığını,hareketliliğini ve samimiyetini kaybetti.aslında bu satırlarda anlatmak istediğim birilerini eleştirmek veya üzmek değil. ben özlüyorum o günleri.herkesin işi gücü rast gitsin.sevgi ve selamlar.allaha emanet olunuz.

tomyblack

Well-known member
Üye
Cok sayida uyenin dusuncelerini kaleme almissiniz; haklisiniz.
Sitede soz ettiginiz gibi karakter ozelligini pek bilemedigimiz bir cok uye var ki: bazilari sirf begeni alabilmek icin komplekli hareket ederek sitede havayi soguttu,( milyon begeni alarak basinin goge erecegini sanan kucuk beyinlere ragbet etmemek lazim) Sitede uyelere hic bir menfaat gozetmeksizin cok konuda paylasimlariyla, dusunceleriyle ve tecrubeleriyle katki saglayan degerli bir kac kisiyide yeter artik dedirtti gibi bir durum olustu.
Bu arada 22 yildir Fransada yasiyorum Milli takim Fransayi yendi (resmen sildi, yarin fransizlarin onunde her zaman dik durdugum gibi dahada dik duracagim sagolasiniz cocuklar, gogsunuzdeki AYYILDIZIN NE ANLAMA GELDIGINI SUKUR IDRAK EDENLER VARDI) su anda huzurlu ve mutluyum. Iyi geceler TURKIYE

Son düzenleme: