Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

fuzul ev sistemi hakkında bilgileriniz bekliyorum

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
Arkadaşlar fuzul ev hakkında bilgilerinize ihtiyacım var, bir ara ordan araba almayı düşünüyordum, çekilişli ve fiyatları kontrol ettim belli bir süre sonra taksite fiyat artıyor, sonrasında organizasyon ücreti olarak 9,600 tl istemiş 61 vadeyide 55 aya düşürmüş, bu sistem hakkında görüşleriniz bekliyorum

dt6767

0
Özel Üye
20 Tem 2012
231
175
43
Arkadaşlar fuzul ev hakkında bilgilerinize ihtiyacım var, bir ara ordan araba almayı düşünüyordum, çekilişli ve fiyatları kontrol ettim belli bir süre sonra taksite fiyat artıyor, sonrasında organizasyon ücreti olarak 9,600 tl istemiş 61 vadeyide 55 aya düşürmüş, bu sistem hakkında görüşleriniz bekliyorum
Kısa özet şöyle. Bunu kadınların arkadaş grubu ile yaptıkları güne benzetin. Her ay bir çeyrek altın. Siz 20. Sırada olun. Geçen ay çeyrek 700 tl idi size gelince 750 tl oldu.siz kurada ilk sırayı çekmiş olsanız bile ilerleyen aylarda ev veya arabayı o günkü fiyatı grub sayısına bölerek ödüyorsunuz. Düzenleyen kişi veya şirket katılım payını alıyor risk sıfır.50 ay sonraki araba fiyatını ve gelirinizi düşünün ona göre karar verin. Selamlar.