Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

G-Share kart paylasim

Next user

0
Üye
11 Ağu 2012
5
0
1
Slm,

Benim bir Next YE 19500HD CIS Siporior cihazim var aldigimda 12 ay G-Share kart paylasim hediyeliydi ama bugune kadar bunu nasil aktif hale getirecegimi biturlu bulamadim.
Bunu nasil aktif hale getirilecegini bilen varmi?
Ve actif olunca bu neye yariyacak?
Simdiden sizlerden gelecek cevaplari merakla bekliyorum.

Karbon

Administrator
Yönetici
Administrator
22 Eki 2011
7,176
2,420
113
Linkte gerekli açıklamalar yapılmıştır.
http://www.next.web.tr/showthread.php?t=80

anlatınlar gibi G-Shareyi aktif edebilir ve HotBird ve Astra'da bir çok içerikteki kanalı izleyebilirsiniz,tabi cihazınıza internet bağlantısını sağlamanız gerekmektedir.

Next user

0
Üye
11 Ağu 2012
5
0
1
Slm Karbon bey,

Gonderdıgınız cevap ıcın tesekur.
yenı yazılım nasıl yuklenıyor artık bılıyorum ama cıhazın yazılımını guncelektırdıkten sonra fabrıka ayarlarına gerı dondurulecek mı yoksa yukledıkten sonra baska bırsey yapmak gerekmez mı?
(Nextın servıs hatını aradıgımda guncelektırdıkten sonra fabrıka ayarlarına gerı cevırılıcegını soylemıslerdı de burda bı hata yapmayalım).
F1 ve 0000 ve 222 ayarını da gırdıkten sonra Astrada hangı kanalardan faydalanabılırım daha detaylı lıste varmı acaba?
Insan acemı olunca sızın basınızı durmadan boyle agrıdıyorum kusuruma bakmayın artık.
Sımdıden sabrınız ıcın sızlerden tesekur ederım calısmalarınızda basarılar dılerım.

sukee

0
Üye
3 Eki 2012
2
0
1
istanbul
öncelikle herkese ii geceler hocam bnm 19500 hd cx makinem war makinede g share sunucularında şu anda bağlantı kurulamıyor her sene bu serverlar güncelleniyodu fakat şuan bağlantı yok yani hotbirddeki canal+ ları jsc sportları izleyemiyorum acaba server güncellenicekmi? şimdiden tşk ederim herkese iyi çalışmalar...

ibo03bjk

0
Üye
28 Ara 2012
37
1
8
benim next pandora hd alalı bır hafta oldu olmadı g share durdu çalışmıyor neden ?

mach1

0
Üye
14 Ocak 2012
362
12
18
Pandorada gshare yok freeshare vardı 19500de gshare bitti zaten