Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Görüntü ses senkron sorunu

xstudio1972

0
Üye
17 Şub 2018
53
10
8
Merhabalar 2000 HD Machina da görüntü ses senkron sorunu yaşıyorum nasıl düzeltebilirim.

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhabalar 2000 HD Machina da görüntü ses senkron sorunu yaşıyorum nasıl düzeltebilirim.

EML-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar öncelikle ne konuda bu sorunu yaşadığınızı yazmissiniz.Normal TV kanallarindami yoksa ip TV demi orası muamma.Ama size tavsiyem öncelikle varsa özel server durumu onlarin bilgilerini bir kenara yazınız.Ardinda cihaza son yazılımı atınız 4 seçenek ile reset yapıp çanak sisteminize göre disecg swic ayarlarnizi yapilandirip tüm kanalları yeniden taratiniz.Tum bunları ben zaten yaptım derseniz ve sorun ip TV de özelliklere Özel ise bu durumda server saglayiciniza başvurmanız gerekmektedir...

xstudio1972

0
Üye
17 Şub 2018
53
10
8
Merhabalar öncelikle ne konuda bu sorunu yaşadığınızı yazmissiniz.Normal TV kanallarindami yoksa ip TV demi orası muamma.Ama size tavsiyem öncelikle varsa özel server durumu onlarin bilgilerini bir kenara yazınız.Ardinda cihaza son yazılımı atınız 4 seçenek ile reset yapıp çanak sisteminize göre disecg swic ayarlarnizi yapilandirip tüm kanalları yeniden taratiniz.Tum bunları ben zaten yaptım derseniz ve sorun ip TV de özelliklere Özel ise bu durumda server saglayiciniza başvurmanız gerekmektedir...

Merhabalar cevap İçin teşekkürler sorun uydu kanallarında İptv de sıkıntı yok. Fabrika ayarlarına döndürsem sorun çözülürmü. Olmoz ise 4 seçenek ile reset atma konusunda yardımcı olurmusunuz.

Tapatalk kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Merhabalar cevap İçin teşekkürler sorun uydu kanallarında İptv de sıkıntı yok. Fabrika ayarlarına döndürsem sorun çözülürmü. Olmoz ise 4 seçenek ile reset atma konusunda yardımcı olurmusunuz.

Yanlış bir işlem yapmış ve kaydetmiş olabilirsiniz 4 nolu seçenek son çare .yYine Fabrika ayarlarında KULLANICI AYARLARINI SİL seçenegi ile dönmeyi deneyin.

xstudio1972

0
Üye
17 Şub 2018
53
10
8
Merhabalar fabrika ayarlarınada döndürdüm 4 nolu seçeneklede denedim senkron sorunu devam ediyor.Ne yapmam lazım .

xstudio1972

0
Üye
17 Şub 2018
53
10
8
Bu sıkıntının altında GENELLİKLE Ip-Server satıcıları çıkıyor kendisine başvuracaksınız sevgili kardeşim...

Uydu kanallarında sorun yaşıyorum cihazı sıfırlayıp iptv yüklemeden aynı sorunu yaşıyorum iptv server ı ile ilgisi yok.Ben sadece iptv yükledikten sonra iptv dede aynı sorun var dedim.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Uydu kanallarında sorun yaşıyorum cihazı sıfırlayıp iptv yüklemeden aynı sorunu yaşıyorum iptv server ı ile ilgisi yok.Ben sadece iptv yükledikten sonra iptv dede aynı sorun var dedim.

Arkadaşım sorununuzu parça parça yazarsanız biz ne yapabilirizki.? 4. seçenek ile Fabrika ayarından sonra SIFIRDAN kurulum yaptı iseniz bu şekilde sorun olmaması gerekir.Eğer hazır kanal listesi yüklemiş iseniz yine bu şekilde sorun yapar.Haa ben 0 dan bu işi yaptım derseniz o zaman yapacak bir şey yoktur cihazı iade edip yenisi ile değişim talep edininiz...

Son düzenleme:

xstudio1972

0
Üye
17 Şub 2018
53
10
8
Arkadaşım sorununuzu parça parça satarsanız biz ne yapabilirizki.? 4. seçenek ile Fabrika ayarından sonra SIFIRDAN kurulum yaptı iseniz bu şekilde sorun olmaması gerekir.Eğer hazır kanal listesi yüklemiş iseniz yine bu şekilde sorun yapar.Haa ben 0 dan bu işi yaptım derseniz o zaman yapacak bir şey yoktur cihazı iade edip yenisi ile değişim talep edininiz...

Teşekkürler cihazda arıza var anladığım kadarıyla teknik servisle iletişime geçeyim.