Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Güncel Emu USB sorunu

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
Son güncel keyylerin olduğu listeyi her zamanki gibi nextyazilim com üzerinden indirip USB ile yükledim ama bisss dahil tandberg key felan hepsi gitmiş ?? Ne yapmak gerekir

Redmi Note 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
Yarrdimci olacak kimse yok mu ne yapmamız gerekiyor şimdi??
Emu menüsünden bisSs tabNberG hiç biri yok ??

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
534
9,809
93
MaLesef yine olmadı hocam çok sağolun ilginiz için. Acaba eski yazlımk olan (tandberg olamayan ) yükleyip son güncel yazılım yüklesem düzelir mi ?

denemekte fayda var fakat ,tandberg li yazılım varsa neden faydalanmayasın bir yerde hata mı yapıyoruz dosyayı zipten çıkardın ız mı?
ayrıca bu cihazlarda netten gunceleme vardı devam etmiyor mu.

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
denemekte fayda var fakat ,tandberg li yazılım varsa neden faydalanmayasın bir yerde hata mı yapıyoruz dosyayı zipten çıkardın ız mı?
ayrıca bu cihazlarda netten gunceleme vardı devam etmiyor mu.

Netten güncelleme için cihaza aparat takmak gerek galiba , evet rar dan dosyayı çıkartıp flash a atıyorum hem sizinki hemde sitede zaten otomatik dosya veriyor, acaba dosya boyutu mu büyük geliyor veya eski yazılma dönüp sonra en son yazılımı yüklesem diyorum , en son fabrika ayarlarına mi dönsek

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
534
9,809
93
key db nasıl uyarı veriyor*
evet wifi
ralink 530 çipli olması gerekiyor ,kanaları yedek alın ki tekrar sıralama ya uraşmayın isterseniz fabrika ayarlarına donun denemeden bilemeyiz

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
Siteden indirdim USB ile yüklüyorum açılıp kapanıyor normal buraya kadar herşey sonra Emu menüsüne giriyorum normalde açılış ekranı biss s vardır ama bomboş kumanda ses tusundan sağ sol yapınca seca irdeto via vesair var ama biss , tandberg yok , neyse artık yarın sabah bakarm şuan aile dizi izliyor kanalları yedeklerim önce eski yazılımı atayım sonra en son yazlima dönerim eğer değişen bişey olmazsa son çare fabrika ayarlarına döneriz
key db nasıl uyarı veriyor*
evet wifi
ralink 530 çipli olması gerekiyor ,kanaları yedek alın ki tekrar sıralama ya uraşmayın isterseniz fabrika ayarlarına donun denemeden bilemeyiz

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
534
9,809
93
tamam size bir dosya vercem BİS..TAND..IRD2 olacak içinde diyerlerini sildim bir deneyin,,son yazılımlda iken fabrika ayarlaerına donun

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
Hocam size ne kadar teşekkür etsem az , sizin
Sadeleştirilmiş key dosyası ile sorunu çözdüm Allah razı olsun
Bir sonraki güncel key dosyasını kendim nasıl sadeleştirme yapabilirim telefondan , notepad ile acıyorum ama çok karışık çıkıyor

key2..DB..BİS..TANDB..İR2

Next Minix HD Cool 16.11.2016 Yazılımı
- Tandberg eklendi.

İndir..Next Minix HD Cool 16.11.2016 Yazılımı

ziya62

0
Üye
7 Mar 2015
534
9,809
93
Hocam size ne kadar teşekkür etsem az , sizin
Sadeleştirilmiş key dosyası ile sorunu çözdüm Allah razı olsun
Bir sonraki güncel key dosyasını kendim nasıl sadeleştirme yapabilirim telefondan , notepad ile acıyorum ama çok karışık çıkıyor
sorunu çoluldune sevindim,bundan sonraki dosyaları duzenemek için program verebilirim ancak ps olması gerek cep telefonunla olacanı zanetmiyorum.

SoftcamEditor

SaDRaZAMm

0
Üye
7 Eki 2012
119
24
18
sorunu çoluldune sevindim,bundan sonraki dosyaları duzenemek için program verebilirim ancak ps olması gerek cep telefonunla olacanı zanetmiyorum.

SoftcamEditor
Sayenizde şuan eski haline geldi Emu menüsü,
PC , bilgisayar için kullanırım artik malesef telefonda notepad ile yapılamıyor