Neler yeni

Günlük Ücretsiz CCCam & NewCamd Serverlar Paylaşımları 2

collo1

Moderator
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
4,858
Beğeniler
11,336
Konum
ALMANYA
#1
CCcam Paylaşımları Yapan Arkadaşların Dikkatine !!

Öncelikle üye olurken kabul edilen forum kurallarına uyulması zorunluluğunu herkesten beklemekteyiz, kurallar hepimiz için geçerli, Yönetim ve yöneticiler olarak bazı durumlarda kuralları esnettiğimiz ve bazı dengeleri sağlamak adına görmezden gelmeye çalıştığımız konular, üyeler olabilmekte, ama mümkün olduğunca herkese eşit ve hakkaniyetli yaklaşmaya çalışıyoruz. Gelelim bu konu ile ilgili aldığımız kararlara;

Öncelikle Free CCcam paylaşımı konusuna tekrar izin vereceğiz. Fakat mesajları yazacak olan arkadaşların mesajı Gizli şekilde paylaşmalarına ya da mesajı görmek için illa beğen tuşuna basması gerekmesi durumuna müsade etmeyeceğiz, yapılacak olan paylaşımlar en fazla spoyler şeklinde olabilecek, zorunlu olarak kullanıcının mesajı görmesi için tıklaması gerekecek şekilde olmayacak.

Verilen paylaşımlar Sadece bir konudan yapılacak, ve paylaşımcı üyeler bu konudaki mesajları takip ederek daha önce paylaşılıp paylaşılmadığına göre paylaşım yapmaya dikkat edecekler, yetkili arkadaşlarda bu konu ile ilgili paylaşımları takip edip müdahalede bulunabilecek.

CCcam bölümündeki paylaşımlar mesaj sayısına etki etmeyecek, ve amaç mesaj sayısını yüklseltmek değil, PAYLAŞMAK hedefli olacak,
Yine konu içerisinde herhangi bir nedenden dolayı kişisel atışmalara girilmesine müsade etmeyeceğiz.


Israrla yukarıdaki konuda yazdığım linkleri görmeyen, görmek istemeyenler için tekrar ve SON kez buradan yazıyorum..

CCcam Paylaşımları Sadece Tek bir konudan ve kurallara uygun olarak verilecektir.!

Daha önceden paylaşılmış olan satırlar, farklı kullanıcılar ya da aynı kullanıcı tarafından yeniden paylaşılmayacaktır.!

Konu içerisinde kişisel atışmalar yapılmayacaktır.! Mesaj ile ilgili şikayeti olan var ise rapor kısmına tıklayabilir ve yönetime iletebilir.!

Yapılan paylaşımlardaki linkler kontrol edilmeden, sadece mesaj sayısını arttırmak için kopyala yapıştır şeklinde yapılmayacaktır.!

Yerli Platformlara ait paylaşımlar kesinlikle yapılmayacaktır.!


Bu bölümde bulunan konularda üyelerin dikkat etmesi gereken Kurallar.!

Forum içerisinde yada PM (özel mesaj) yazışmalarında DİGİTURK, D-SMART ve TİVİBU gibi ücretli ve abonelik yolu ile yayın yapan platformlara ait kanalları kapsayan her türlü kart paylaşımı ( card sharing) key , şifre kırma ve IPTV Paylaşımı ve satışı ile ilgili yazışmalar kesinlikle yasaktır,tespiti durumunda üye süresiz olarak forumdan uzaklaştırılacaktır ve talep durumunda resmi mercilere bilgileri verilebilecektir.

Forum içerisinde ve PM (özel mesaj) yazışmalarında her türlü server paylaşımı yapan sitelere verilen linkler, ticari amaçlı server, hizmet,ürün tanıtımı ve satışı yapmak yasaktır.Free server paylaşımlarınızda paylaştığınız satırların aktif olup olmadığını ve Daha önce paylaşılıp paylaşılmadığını KONTROL ETMEDEN PAYLAŞMAYINIZ!!!Paylaşılan server satırlarında kullanıcı adı veya şifresi direk URL adresi ile biten paylaşımlarınızı foruma DİREK OLARAK YAPIŞTIRMAYIN.!!!
Mesajı gelişmiş mesaj düzenlemede yazıp alt kısımlardaki linkleri URL şeklinde göster kutucuğundaki işareti KALDIRIN.!! mesajınızı o şekilde yayınlayın. Forumun yeni alt yapısına uygun olan sadece SPOYLER şeklinde yayınlayın lütfen.


İLGİLİ SİTELERE YÖNLENDİRİLMİŞ URL ŞEKLİNDE YAZILAN MESAJLAR SİLİNECEKTİR.!!
Bu kurallara uymayanlar olursa ilk önce CCcam bölümünden erişimi engellenir, devamı halinde BAN edilir, gerekirse bu bölümü komple kapatırız. YORGAN GİDER KAVGA BİTER.!!

Kurallara uygun paylaşım yapmanız dileğiyle...
 
Moderatör tarafında düzenlendi: