Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Hangi Next i almalı?

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
Merhaba, hali hazırda next 2000 internet machine kullanıcısıyım, arkadaşım yeni bir uydu cihazı alıp iptv performansıda iyi bir cihaz almak istiyor, (kanal geçiş hızı, donmayan sıkıntısız cihaz anlamında) tavsiyeniz ne olur? (2000 mini internet machine üretimi artık yok sanırım)

mesela next internet machine iptv de bazı kanallarda ses var görüntü yok sıkıntısı var, formatı desteklemiyor sanırım (örn.yeşilçam tv sinema hd 1-2..kanalda görüntü : 0x0 (...) yazıyor)

Son düzenleme:

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
2000 mini internet machine next 2071 olarak üretiliyor yeni cihaz almana bence gerek yok ip tv'de 0x0 (...) yazması cihazla alakalı bir sorun değil
iptv sağlayıcısı kaynaklı bir sorun sonuçta illegal izliyorsunuz bazı kanallarda ses olup görüntü olmaması , ses kayması gibi sorunlar olabilir
bozuk kanalları iptv sağlayıcısına bildirin düzeltecektir .

Son düzenleme:

ncz

0
Özel Üye
22 Şub 2016
285
174
43
2000 mini internet machine next 2071 olarak üretiliyor yeni cihaz almana bence gerek yok ip tv'de 0x0 (...) yazması cihazla alakalı bir sorun değil
iptv sağlayıcısı kaynaklı bir sorun sonuçta illegal izliyorsunuz bazı kanallarda ses olup görüntü olmaması , ses kayması gibi sorunlar olabilir
bozuk kanalları iptv sağlayıcısına bildirin düzeltecektir .

üstadım aynı kanalları telefon/tablette gse iptv aplikasyonu sorunsuz görüntülüyorken next de ses var görüntü yok...yani cihazın formatı açamaması diye yorumladım..
(internet machine kullanıyorum genel olarak memnunum diyebilirim, soran almak isteyen arkadaşıma bi üst segmenti varsa onu söylemek için yazmıştım)

flasx

0
Üye
5 May 2015
92
17
8
Iyi aksamlar next 2000 internet machina yada 2071 gibi next 2000 4k uyumlu bir cihaz çıkarma plani varmi.biryerde ikudum hazirlanmis deniyordu ama detayi yada boyle bir calisma varmi bilmiyorum.bu ayarda hangi cihazı önerirsiniz saygilar herkes

flasx

0
Üye
5 May 2015
92
17
8
Iyi gunler saglikli yayin donmayan cihazin kilitlenmenesi icn hangi model cihaz almaliyim yardimci olurmusunuz

radyonextstar

Active member
Üye
30 Eki 2021
88
108
33
next 2000 hd trt kanallarının 720p olan iptv linklerini çalıştırmıyor next 2071 çalıştırıyor kim alacaksa next 2071 alsun