Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Hava durumu

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
Mrb ustalar next 2000 hd mini uydu cihazına son yazılım yükledikten sonra hava durumunu güncelliyorum günleri yanlış çıkıyor tşk

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Mrb ustalar next 2000 hd mini uydu cihazına son yazılım yükledikten sonra hava durumunu güncelliyorum günleri yanlış çıkıyor tşk

Arkadaşım kusura bakmazsanız size bir şey diyeceğim anlayamadığım bir şey var.! Günde bilmem kaç defa TV lerde saat başı HAVA DURUMU veren bir sürü HABER KANALLARI varken,cihazdaki hava durumuna kafayı neden taktınız inanın anlamakta güçlük çekiyorum.!!!

gokbel

0
Üye
3 Kas 2016
126
47
28
istanbul

Arkadaşım kusura bakmazsanız size bir şey diyeceğim anlayamadığım bir şey var.! Günde bilmem kaç defa TV lerde saat başı HAVA DURUMU veren bir sürü HABER KANALLARI varken,cihazdaki hava durumuna kafayı neden taktınız inanın anlamakta güçlük çekiyorum.!!!
[/QUOT:smug:

Son düzenleme:

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
Yok kusura bakmamda.mesele hava durumu değil mesele cihazdaki yazılım.şöyle söyleyeyim arabanız var kullanıyorsunuz 2. Vitese geçmiyor.diğer vitesler var kullan.böylemi olması lazım.ben yazılımdaki hatayı bildirdim sadece .bu arızayı ustaya bildirmek iyi olmazmı haydar ustam.tşk

Son düzenleme:

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Yok kusura bakmamda.şöyle söyleyeyim arabanız var kullanıyorsunuz 2. Vitese geçmiyor.bir sürü taksi varken kullan.böylemi olması lazım.ben yazılımdaki hatayı bildirdim sadece .bu arabayı fabrikaya bildirmek iyi olmazmı haydar ustam.tşk

Şimdi sizin bu verdiğiniz örnek hani derlerya bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diye hahh işte bu öyle bir şey.! Arabanızda sıkıntı varsa götürür serviste yaptırırsınız,cihazda hava durumuna bakacaksanız ise yapmanız gereken kısaca şudur.Kumandayı elinize alırsınız gidersiniz herhangi bir haber kanalının üzerine sırayla bakarsınız.Bu kadar kanalın içinde elbet bir tanesi hava durumunu gösterecektir öbür türlü data gelmez ise cihazda ilgili birime ne yapacaksınız.? İllede ben 2000 mini Hd cihazda hava durumunu görmeden dışarı çıkmayacağımmı diyeceksiniz.? Allah aşkına biraz yaratıcı olalım tek kusur sizin deyimizle hava durumu olsun böyle garip şeylere kafa yormayın.Cihazda çalışmasınma engel olacak çok önemli bir şey varsa yazın bakalım değerlendirelim durumu bizlerde bakalım.Size NACİZANE TAVSİYEM kısaca şudur BİNDİĞİMİZ DALI KESMEYELİM.!

Son düzenleme:

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Yorumsuz

Düzenlendi

PO7oLd.jpg

Son düzenleme:

nevzatkeles

0
Üye
24 Şub 2012
382
72
28
Şimdi haydar ustam yazılımdan sonra değerli ustalarımız diyorya teknik arızaları bildirelim diye.ha bildirilmeyecekse bu siteninde bir anlamı yok o zaman.ben sadece arızayı bildirdim tşk

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Şimdi haydar ustam yazılımdan sonra değerli ustalarımız diyorya teknik arızaları bildirelim diye.ha bildirilmeyecekse bu siteninde bir anlamı yok o zaman.ben sadece arızayı bildirdim tşk

Arkadaşım ortada zaten arıza falan yok bir üst mesajda DOST üstadımız resim koymuş, uygulama çalışıyor yani artık inanın ne diyeceğimi bilemez oldum.Zaten günleri İNGİLİZCE olan ve üstelik çalışan bir uygulama için bir bardak suda fırtına koparmak neyin hesabıdır.?

--------------------

Buyrun bakın

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Arkadaşım ortada zaten arıza falan yok bir üst mesajda DOST üstadımız resim koymuş, uygulama çalışıyor yani artık inanın ne diyeceğimi bilemez oldum.Zaten günleri İNGİLİZCE olan ve üstelik çalışan bir uygulama için bir bardak suda fırtına koparmak neyin hesabıdır.?

--------------------

Buyrun bakın

PO7oLd.jpg

Forumumuzda toplu resim yükleme özelligi olmadığından tekrar resim eklendi.

Not: yeni yazılım yüklendi fab.ayarları 4. ile dönüldü cccam-xtream-usb/kişisel ve kanal araması yapıldı ve tüm güncellemeler yapıldı.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
doğrudur efendim bugun pazar yani 10 günlüktede cumartesi pazartesi olarak veriyor.

yazılımı yarın tekrar atıp deneyecegim !!!
kişisel Düşüncem biliyorsunuz saçma bir saat ayarlamaması oldu malum tüm saatler elektronik aletlerde türkiye saati kullanılmıyor güncelleme için telefonda +3 zaman dilimi seçtim sanırım cihazda da bulurum inşaallah kızım uyumamıştır

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hocam cihazın saatini otomatikten çıkarın tekrar bakın sorun nerde göreceksiniz 00:26

Muhtemelen hava durumu alınan sunucu
evet keşke kodlamayı yapan arkadaşlar o linki verse şu anda o internet adresine gitsek yine aynı görüntüyü görecegiz yani bir gün geri saat düzelince pazar oluyor fakat şu andada pazartesiye girdik.

---------------------------------------------------------------------------------

ve

resimi inceleyin 00:36

o6d9pQ.png

şimdide

linke bi bakın 1 dakika sonra

https://www.yahoo.com/news/weather/turkey/kastamonu/kastamonu-2344169

var bi terslik otomatik farklı manuel +3 farklı :wow3:

Son düzenleme: