Neler yeni

HiREMCO IP TV PLUS GÜNCEL SOFTCAM

tomyblack

Well-known member
Üye
Haydar usta sevgili tertibim bu sene Turkiyeye gidemedim bu cihazdan maalesef Fransada satilmiyor, gordugum kadariyla iyi bir urun seneye nasip olurda ulkeme gitmek nasip olur ise alacagim.

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Haydar usta sevgili tertibim bu sene Turkiyeye gidemedim bu cihazdan maalesef Fransada satilmiyor, gordugum kadariyla iyi bir urun seneye nasip olurda ulkeme gitmek nasip olur ise alacagim.
Verdiğiniz paranın hakkını fazlası ile veriyor Yalnız şunuda belirtmeden edemeyeceğim bu cihazın bire bir aynısı AVRUPA da OCTAGON SX88 olarak satılıyor.Sadece yazılımlar farklı burada verdiğim softcam dosyaları birebir onada uyar...

esr80

Member
Üye
Selamlar kolay gelsin, Haydar ustam Hiremco'nun yeni 2 tane modeli piyasaya çıkıyormuş GT serisi deniliyor bilginiz varmı bu hususta ??

Erdal0606

New member
Üye
Hocam hayirli cumalar bende hiremco turbo mini hd hevc ip tv var bu cihazda Tandberg oluyormu görmedim icinde powervu var nasil yapariz saolun

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
Hocam hayirli cumalar bende hiremco turbo mini hd hevc ip tv var bu cihazda Tandberg oluyormu görmedim icinde powervu var nasil yapariz saolun
Hayırlı cumalar.
Kumandadan menüye girin. Cam ayarlarına girin. Mvcam üzerinde kumandanın yön tusundan saga basın Oscam açılacaktır. Simdi altta göreceğiniz adres satırı var 192.168.1.xx:8888 gibi bu satırı aynı wifiye baglı bilgisayar yada telefonla internet tarayıcınızın adres satırına yazın ve girin. Oscam menüye erişmiş olursunuz. Sayfanın ortasında files tıklayın altta sag tarafta other filese tıklayın açılan menüde softcam key seçin. Açılan sayfaya yukarıda Haydar1966 ustanın vermiş olduğu softcam key dosyasının içindeki keyleri koptalayıp açılan bu sayfanın içine yapıştırın. Alatta save tuşuyla kaydedip oscamı yeniden başlatın . İyi seyirler

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Musa kardesim arkadaşın bahsettiği farklı bir cihaz olmasın.Farkli bir isim yazmis !

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
Musa kardesim arkadaşın bahsettiği farklı bir cihaz olmasın.Farkli bir isim yazmis
Haklısın hocam farklı bir cihazda olabilir tabi ki, eğer öyleyse yazdıklarımızı dikkate almasın diyelim, Ancak bizim cevap yazmanızın asıl amacı bazan soruyu soran dan çok soramayan birine faydalı olabileği düşüncesi. Biz bildiğimizi aktardık birilerinin işine mutlaka yararlı olacaktır. Hürmetler

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Haklısın hocam farklı bir cihazda olabilir tabi ki, eğer öyleyse yazdıklarımızı dikkate almasın diyelim, Ancak bizim cevap yazmanızın asıl amacı bazan soruyu soran dan çok soramayan birine faydalı olabileği düşüncesi. Biz bildiğimizi aktardık birilerinin işine mutlaka yararlı olacaktır. Hürmetler
Eyvallah kardeşim hassasiyetiniz için teşekkürler...

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
Haydar hocam selamlar yeni soft cam varmı acaba malum kanallar çıkmıyor şifreli diyor ama
Hocam next yazılım sitesinden Newwawe mini hd cihaza ait softcam dosyasını indirip size lazım keyleri oradan kopyalayarak kullanabilirsiniz. newwavw mini hd key dizilimi oscam uyumludur.

Next Yazılım

Softcam indir

Son düzenleme:

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
Benim cihazım hiremco turbo V8 cihaz ama hocam
Cihaz markaları farklı olsa dahi oscam kullanan cihazlar aynı key düzeniyle çalışmakta. ben arnix kullanıyorum bahsettiğim softcam dosyaları keyleri çalısır. softcam indir diye paylaştığım dosya düzenlemiş olduğum dosyadır her ikiside işinizi görür.

Hiremco iptv plus cihazdan farkı dahili wifi olması dosyalar uyumludur.

Son düzenleme: