Neler yeni

HiREMCO IP TV PLUS GÜNCEL SOFTCAM

Cihazda malum kanalları oscam key ile ayarladım tşkler, ancak webtv de türkvod ve diğer film panellerinde veri alınamıyor diye uyarı çıkıyor Youtube açılmıyor tüm ağ bağlantısı tamam kablolu olarak ekstra işlem mi gerekiyor

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
Türkvod açılmıyor hata veriyor içerik alınamadı şeklilde uyar veriyor V8 modeli bende de mevcut yenialdım
Arnix cihazında Freeİptv bölümünde bulunan vodlarda uzun zamandır sorun var. Web tv bölümünde bulunan TurkVod dahil uygulamalar çalışmakta. cihazınızın yazılımını bir kontrol etmenizde fayda olabilr son yazılım yüklü mü. degilse yazılım güncellemek gerekebilir.

Hiremco gt Turbo v8 IPTV Ücretsiz CCcam ve Free IPTV Aktif Etme

MENU - CAM AYARLARI - CAM MODU = MVCAM olacak​
PAYLAŞIM AYARLARI içerisine girip 0 tuşuna basınca açılan ekranda 123456 yazıp Kırmızı Tuşa bastığınızda Connected yazısını görürsünüz​
FREE IPTV için​
cihazı ilk aldığınızda Free IPTV kısmında sizden bir sefere mahsus olmak üzere şifre sorar Free IPTV Şifresi : 4234 tür​

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
MENU - CAM AYARLARI - CAM MODU = MVCAM olacakPAYLAŞIM AYARLARI içerisine girip 0 tuşuna basınca açılan ekranda 123456 yazıp Kırmızı Tuşa bastığınızda Connected yazısını görürsünüz
Ayrıca cccam serverlerinizi Oscam içerisinede ekleyebilirsiniz, cihazın free serverini aktif ettikten sonra Ekle (kırmızı tus olabilir) dedikten sonra açılan pencereye Copy from (yesil tuş) dediğinizde free serverin bilgilerini ekranda görürüsünüz. O bilgileri resimleyim Oscam panelden Files/Oscam.server içerisine aşagıda ki kod satır seklinde düzenleyip ekleyebilirsiniz.

Kod:
[reader]
label                         = server adı
protocol                      = cccam
device                        = url,port
user                          = kullanıcı adı
password                      = şifre
inactivitytimeout             = 30
disablecrccws_only_for        = 0500:032830,030B00;1811:003311,003315;1819:00006D
group                         = 1
cccversion                    = 2.3.2

[reader]
label                         = egygold
protocol                      = cccam
device                        = egygold.in,51005
user                          = bigbow10613
password                      = 085316
inactivitytimeout             = 30
disablecrccws_only_for        = 0500:032830,030B00;1811:003311,003315;1819:00006D
group                         = 1
cccversion                    = 2.3.2

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
İzledim Hiremco Turbo iptv plus, Hiremco GT Turbo v8, Arnix fiber iptv bir kaç donanım farklılıkları dısında aynı menüyü kullanmakta , aynı işlemeri yapmakta. aynı mantıkla çalışmakta.

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
Hiremco GT V8 de open vpn ayarı nasıl ne şekilde yapılır acaba
Eger ücretli bir vpn satın aldıysanız size uygun dosyalar ve sifreleri verilir. Arnixte baglanamadım ama aynı bilgilerle bilgisayardan baglanmıştım.
örnek olarak yapacagınız işlemi tarif edebilirim. Öncelikle baglanacagınız ülkeye ait dosyayı indiriyorsunuz usb bellege zipten cıkartıp kopyalıyorsunuz. FreeVpn sitesi üzerinden bilgileri alabilirsiniz sifreler haftada bir değişiyor. Usb bellek cihaza takılıyken Menü/Ayarlar/Open Vpn ye girip dosyayı usbden yükleyip kullanıcı adı ve sifreyi siteden yazıp baglan diyorsunuz. bu sekilde baglanırsa vpn aktif demektir.

freevpn sitesi

haydar hocam hiremco GT turbo cihazımda iptv M3U playlist otomatik .m3u tıklıyorum gecersiz sunucu lütfen önce doğru bağlantıyı ayarlayın yazısı çıkıyor internet bağlantım var iptv ne vodları açıyor hepsini açıyor ne gibi ayar yapmak lazım bilgilendirirmisiniz..

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
haydar hocam hiremco GT turbo cihazımda iptv M3U playlist otomatik .m3u tıklıyorum gecersiz sunucu lütfen önce doğru bağlantıyı ayarlayın yazısı çıkıyor internet bağlantım var iptv ne vodları açıyor hepsini açıyor ne gibi ayar yapmak lazım bilgilendirirmisiniz..
Sevgili kardeşim o bölüme hesap girince çalışır eğer yoksa maalesef çalışmaz diğer bir deyişle o bölüm boştur...

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
Menü/Ayarlar/IPTV ayarları/otomatik.m3u listesi yazan yere çalışan bir m3u satırı eklerseniz yayınları izlersiniz

Selamlar kolay gelsin, cihazda ayar yaptığım sırada ağ ayarları kısmında AĞ GEÇİDİ kısmını yanlışlıkla sildim şuan bağlantı yapamıyorum bağlantım kablolu yardım edebilirmisiniz ne yapmam lazım

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Ağ bağlantısı durumuna kısmına girin OK leyin.Kirmizi tuşa basın ağ geçidi bölümüne gelin modeminiz ne markaysa onun ip bilgisini girip ok leyin.( Mesela TP Link ise 192.168.1.1) gibi...

Menü/Ayarlar/IPTV ayarları/otomatik.m3u listesi yazan yere çalışan bir m3u satırı eklerseniz yayınları izlersiniz
m3u sunucuya bağlantı başarısız uyarı veriyor hocam izliyemiyorum şunu anlamadım çalışan bir m3u satırı çalışan m3u yu nerden bulacağız ben sadece oraya m3u yazdım ama izlenmiyor nasıl yapmam lazım

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
m3u sunucuya bağlantı başarısız uyarı veriyor hocam izliyemiyorum şunu anlamadım çalışan bir m3u satırı çalışan m3u yu nerden bulacağız ben sadece oraya m3u yazdım ama izlenmiyor nasıl yapmam lazım
Daha önce forumda paylaşılmıştı , aşagıda ki linki deneyebilirsiniz.iptv satın alıdığında birde m3u olarak bir satır yollarlar sanırım onları kullanabilmek içindir, ancak aşagıda ücretsiz bir link var, zaman zaman çalışan, en azından deneyebilirsiniz.
Örnek: 1. http://asistlivetv.tk/LIST.m3u
2: http://yilmaztv.com/1.m3u

Son düzenleme: