Neler yeni

HiREMCO IP TV PLUS GÜNCEL SOFTCAM

eyupahmet

Member
Üye
İster MV CAM modunda iken istersede OSCAM modunda cihaza atabilirsiniz...Mv cam modunda iken cihazın arayüzüne girerek pc ile klavyede yazabilirsiniz.Yine bu modda iken kumanda ile tuşlayarak yazabilirsiniz yada cihazın aldığı ıp adresinin sonuna :8888 yazarak OSCAM modunda iken uygun dosyayla girip yapabilirsiniz...
Sagolasin hocam eyvallah.Bulgaristandan selamlar!

Mehmet memeci

New member
Üye
Hayırlı cumalar.
Kumandadan menüye girin. Cam ayarlarına girin. Mvcam üzerinde kumandanın yön tusundan saga basın Oscam açılacaktır. Simdi altta göreceğiniz adres satırı var 192.168.1.xx:8888 gibi bu satırı aynı wifiye baglı bilgisayar yada telefonla internet tarayıcınızın adres satırına yazın ve girin. Oscam menüye erişmiş olursunuz. Sayfanın ortasında files tıklayın altta sag tarafta other filese tıklayın açılan menüde softcam key seçin. Açılan sayfaya yukarıda Haydar1966 ustanın vermiş olduğu softcam key dosyasının içindeki keyleri koptalayıp açılan bu sayfanın içine yapıştırın. Alatta save tuşuyla kaydedip oscamı yeniden başlatın . İyi seyirler
Merhaba musa
Hiremco turbo plus iptv alalı 3ay oluyor hala Cccam ı bir türlü çalıştıramadım aynı uygulamayı yaptıktan sonra bir türlü açılmadı

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
Merhaba musa
Hiremco turbo plus iptv alalı 3ay oluyor hala Cccam ı bir türlü çalıştıramadım aynı uygulamayı yaptıktan sonra bir türlü açılmadı
Hocam hangi aşamada sorun yaşadığınızı bilemedim. Telefon numaramı mesaj olarak yollladım. Tarif ile hızlı bir şekilde yardımcı olmaya çalışırım. Bilgisayar varsa gerek uzaktan erişimle .Sorunun çözümüne yardımcı olmaya çalışırım.

Baygizem

Active member
Üye
Haydar ustam bu cihazdan kısa sürede bende alıcam bu cihaz larda arnix ile hiremco da softcamı veya cccamı usb nin içine atıp next 2000 deki gibi cfg dosyası gibi yükleme olanagı yokmu varsa nasıl yükleniyor acaba

DOST_6080

Well-known member
Üye
Haydar ustam bu cihazdan kısa sürede bende alıcam bu cihaz larda arnix ile hiremco da softcamı veya cccamı usb nin içine atıp next 2000 deki gibi cfg dosyası gibi yükleme olanagı yokmu varsa nasıl yükleniyor acaba
var efendim .Arnix neden düşünmüyorsunuz

cccam.ıks dosyası ile

Baygizem

Active member
Üye
var efendim .Arnix neden düşünmüyorsunuz

cccam.ıks dosyası ile
Arnix düşünüyorum DOST_6080 Abim memoli usta ona daha çok destek verdigi için yıllardır hep next kullanıyorum nexte usb ile herşeyi yükleyebiliyorum bu cihaza da yükleyebilirmiyim çok merak ediyorum.Nextte misal softcamı not defteri ile açıp tanbergleri kendim ekleyip usb ile yüklüyordum next vermese bile kendim ekliyordum arnixin softcamını indirdim yatay şekilde çok karışık gözüktü gözüme arnixtede düzenleme olanıgı varmı acaba softcamı

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Arnix düşünüyorum DOST_6080 Abim memoli usta ona daha çok destek verdigi için yıllardır hep next kullanıyorum nexte usb ile herşeyi yükleyebiliyorum bu cihaza da yükleyebilirmiyim çok merak ediyorum.Nextte misal softcamı not defteri ile açıp tanbergleri kendim ekleyip usb ile yüklüyordum next vermese bile kendim ekliyordum arnixin softcamını indirdim yatay şekilde çok karışık gözüktü gözüme arnixtede düzenleme olanıgı varmı acaba softcamı
Elbette düzenleme imkanı var yeterki bu işlerden anlayacak biraz bilgi birikiminiz olsun.Birde bu cihazda bu tip özellikler ONLİNE olarak yapılabiliyor kumandadan çok basit bir şekilde.Yalniz size tavsiyem hiremcodan uzak durun aynı destek onlarada verilmisti ama sonradan birdenbire fikir değiştirdiler.

Baygizem

Active member
Üye
Arnix Fiber İptv almayı düşünüyorum haydar ustam yarın siparişi verecem Hiremcodan vazgeçtim peki cccam ve xtreama iptv yüklerken usb den aynı cfg dosyasınımı kullanacaz .birde softcamı kendimiz düzenlemek istersek aynı not defteri ile açıp mesala tanbergleri o şekildemi eklicez azıcık açarmısın nasıl olacagını

Baygizem

Active member
Üye
DOST_6080 Abim şu anda kullandıgım cihaz next 2000 hd bu cihazda cccam ile iptv leri resimdeki
CFG dosyalarının içine atıp yüklüyordum ARNİX FİBER İPTV DE hangi dosyanın içine atacagız onda oscam filanda var onun içinemi atacaz Farklı bir dosyamı o dosyaları varsa paylaşırmısın .

DOST_6080

Well-known member
Üye
Arkadaşım sorun yok düşün alırsan almak istersen haydar ustama özel mesajla ulaş .

cihazı aldıktan sonrada gelmeden mesaj at size cihazla ilgili bilgileri yapacaklarınızı not şeklinde ulaştırırım usb ile cep telefonu ile pc ile cihaza bilgi girilebilir hiç merak etmeyin üstadın güzel bir sözü var ''Bir yazılıma bakar''@memoli1478 (Yapacaklarınız için bi mesaj yada aramanıza bakar)
>>Hiremco Arnıx >>
menü >>cam ayarları >>paylaşım ayarları >>1 >>evet
indir >>cccam.ıks

Son düzenleme:

Baygizem

Active member
Üye
Arkadaşım sorun yok düşün alırsan almak istersen haydar ustama özel mesajla ulaş .

cihazı aldıktan sonrada gelmeden mesaj at size cihazla ilgili bilgileri yapacaklarınızı not şeklinde ulaştırırım usb ile cep telefonu ile pc ile cihaza bilgi girilebilir hiç merak etmeyin üstadın güzel bir sözü var ''Bir yazılıma bakar''@memoli1478 (Yapacaklarınız için bi mesaj yada aramanıza bakar)
>>Hiremco Arnıx >>
menü >>cam ayarları >>paylaşım ayarları >>1 >>evet
indir >>cccam.ıks
Teşekür ederim Arnix fiber iptv siparişi verdim cihazı ilk defa kullanacagım için biraz endişelenmiştim usb den filan yükleme yoksa zor olur diye ama hepsi v armış cihaz donanım olarak baya üst seviye .ilginiz için teşekürler hem sana hem haydar ustama takıldıgım yer olursa seni rahatsız ederim DOST_6080 Abim