Neler yeni

HiREMCO IP TV PLUS GÜNCEL SOFTCAM

eyupahmet

Member
Üye
İster MV CAM modunda iken istersede OSCAM modunda cihaza atabilirsiniz...Mv cam modunda iken cihazın arayüzüne girerek pc ile klavyede yazabilirsiniz.Yine bu modda iken kumanda ile tuşlayarak yazabilirsiniz yada cihazın aldığı ıp adresinin sonuna :8888 yazarak OSCAM modunda iken uygun dosyayla girip yapabilirsiniz...
Sagolasin hocam eyvallah.Bulgaristandan selamlar!

Mehmet memeci

New member
Üye
Hayırlı cumalar.
Kumandadan menüye girin. Cam ayarlarına girin. Mvcam üzerinde kumandanın yön tusundan saga basın Oscam açılacaktır. Simdi altta göreceğiniz adres satırı var 192.168.1.xx:8888 gibi bu satırı aynı wifiye baglı bilgisayar yada telefonla internet tarayıcınızın adres satırına yazın ve girin. Oscam menüye erişmiş olursunuz. Sayfanın ortasında files tıklayın altta sag tarafta other filese tıklayın açılan menüde softcam key seçin. Açılan sayfaya yukarıda Haydar1966 ustanın vermiş olduğu softcam key dosyasının içindeki keyleri koptalayıp açılan bu sayfanın içine yapıştırın. Alatta save tuşuyla kaydedip oscamı yeniden başlatın . İyi seyirler
Merhaba musa
Hiremco turbo plus iptv alalı 3ay oluyor hala Cccam ı bir türlü çalıştıramadım aynı uygulamayı yaptıktan sonra bir türlü açılmadı

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
Merhaba musa
Hiremco turbo plus iptv alalı 3ay oluyor hala Cccam ı bir türlü çalıştıramadım aynı uygulamayı yaptıktan sonra bir türlü açılmadı
Hocam hangi aşamada sorun yaşadığınızı bilemedim. Telefon numaramı mesaj olarak yollladım. Tarif ile hızlı bir şekilde yardımcı olmaya çalışırım. Bilgisayar varsa gerek uzaktan erişimle .Sorunun çözümüne yardımcı olmaya çalışırım.