Neler yeni

HiREMCO IP TV PLUS GÜNCEL SOFTCAM

snbsbrk

Member
Üye
Türkvod açılmıyor hata veriyor içerik alınamadı şeklilde uyar veriyor V8 modeli bende de mevcut yenialdım
Hocam bir destek istesem sizden zahmet olmazsa, uydu kanal gecis hizini olcebilirmisiniz. 2000hd var bende 2.2sn de geciyor ortalama ve cihazi degistirip v8 almayi dusunuyorum ama kanal gecisini merak ediyorum.

Kanaldegistirme tusuna bastigim anda telefonda kronometre calistrip yeni kanalda yayin gelince durdurdum ben olcerken.

Simdiden tesekkurler

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Hocam bir destek istesem sizden zahmet olmazsa, uydu kanal gecis hizini olcebilirmisiniz. 2000hd var bende 2.2sn de geciyor ortalama ve cihazi degistirip v8 almayi dusunuyorum ama kanal gecisini merak ediyorum.

Kanaldegistirme tusuna bastigim anda telefonda kronometre calistrip yeni kanalda yayin gelince durdurdum ben olcerken.

Simdiden tesekkurler
Kanal değişim hızı aynıdır.

esr80

Member
Üye

Simdiden tesekkurler
Hocam Selamlar Günaydın,,, bende de Next 2000 HD Minix Machina cihaz vardı 6 aydın V8 cihazı kullanıyorum kanal değişim hızları haydar hocamın dediği gibi hemen hemen aynı, ilk açılışı V8 nin Machinaya göre biraz daha süre olarak fazla 10 saniye filan,, onun dışında cihaz genel itibarla gayet iyi ben 6 aydır sıkıntısız kullanıyorum ancak destek anlamında Arnix cihaz daha iyi gibi uzun zamandır yazılım verilmedi cihaza bunuda ifade edeyim...

albani1969

New member
Üye
tamam da softcam onun icinde nasıl atılır hiremco v8d

Son düzenleme: