Neler yeni

Hiremco Turbo Ip Tv Plus Destek

hercai43

Member
Üye
cihaz geldi. ilk izlenimlerim mükemmel.kanal geçiş hızı görüntü kalitesi çok güzel. ip tv uygulamaları doyurucu.vod bölümü çok geniş.türkvod uygulaması da var.ben çok beğendim cihazı

tomyblack

Well-known member
Üye
Cihazi tanimiyorum burada gorup biraz internet ortaminda inceledim, hakikaten iptv ve baskada ozellikler bakimindan bizim meshur gozbebegimizden bir kac basamak yukarida gorunuyor gibi, bu sene Turkiyeye gidemiyecegim; nasip ise seneye insallah, kullanicilarina hayirli olsun.

1-bu ürünün yenisi çıkacakmış,nezaman çıkacak bilgisi olan varmı
2-4k h265 video oynatıyormu bu ürün
3-1 yıl verdikleri iptv yi süre bitince uzatma şansımız varmı
4-içindeki turvod gibi eklentilerdemi 1 yıllık
5-Hiremco nun resmi forumu falan varmı
6-hdd deki filmleri oynatırken,diyelimki film bitti otomatik olarak bir alttaki filmden oynatmaya devam ediyormu,film bitince duruyormu
7-sanal kumanda özelliği varmı

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
1-bu ürünün yenisi çıkacakmış,nezaman çıkacak bilgisi olan varmı
2-4k h265 video oynatıyormu bu ürün
3-1 yıl verdikleri iptv yi süre bitince uzatma şansımız varmı
4-içindeki turvod gibi eklentilerdemi 1 yıllık
5-Hiremco nun resmi forumu falan varmı
6-hdd deki filmleri oynatırken,diyelimki film bitti otomatik olarak bir alttaki filmden oynatmaya devam ediyormu,film bitince duruyormu
7-sanal kumanda özelliği varmı
Bunları bizlere değil firmaya soracaksınız sevgili kardeşim.!

DOST_6080

Well-known member
Üye
Haydar hocam ve musa hocam gt turbo ıptv cihazım geldi biraz biraz (cccam serverları ve userıptvmi ekledim)ugraştırıyor.bir konu danışacagım m3u nasıl ekleyecegim.
xtreama girdim(http:adres: port/) baglanmadı m3u ekleye basıncada hata veriyor.
teşekkürler.

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
Haydar hocam ve musa hocam gt turbo ıptv cihazım geldi biraz biraz (cccam serverları ve userıptvmi ekledim)ugraştırıyor.bir konu danışacagım m3u nasıl ekleyecegim.
teşekkürler.
Abim yaniii teessüf ederim sana telefon ne güne duruyor.? Akşam arabeni saat 9 gibi ne lazımsa yapalım olmuyo boylee yaniii...

DOST_6080

Well-known member
Üye
Teşekkürler abim (İş yerinde ugraşıyım dedim abim merak işte aydınlattığınız şekilde cccamı softcamı yaptım bu kalmıştı bunuda çözdük )

Musa24

Özel Üye
Özel Üye
DOST_6080 Hocam öncelikle cihazın hayırlı olsun, iyi günlerde kullanmak nasip olsun inşallah. Haydar1966 hocam zaten yakışan teflifi yapmış, hocanın yardım teklifinden sonra biz ne yapsak cılız kalacak ancak naçizane katkıda bulunabilirsek ne mutlu bize. Astra 19 e sky Alman kanallarını açmakla ilgili aşagıdaki başlıga bir bakabilirsin tabi ki uydu sende ayarlıysa.

Oscam ile19E Sky Alman kanalları çözümü

collo1

Moderator
Yönetici
Moderator
teşekkürler.
Yeni cihazin hayirli olsun Dost abim iyi seyirler olsun.
Bende deArnix var machine den sonra ben de zorlandim alisinca hersey cok kolay oluyor.

Son düzenleme:

tomyblack

Well-known member
Üye
DOST birader hayirli olsun adresimi yazsam kargoyla bitanede bana gonderebilseniz, yok yok latife yaptim.
Hayirlisiyla gule gule kullan selamlar. Bu yaz Turkiyeye gidemedim nasip olmadi, elimdeki cihaz simdilik idare ediyor, seneye omrumuz olur ise senin onerilerin ve Haydar kardesimizin bilgiler dogrultusunda o cihazdan dusunuyorum. Maalesef Fransada bulundugum yerde yok Almanya bu konuda sanirim avantajli orada bu ve benzeri urunler satiliyor olmali.

haydar1966

Co-Administrator
Yönetici
Co-Admin
DOST birader hayirli olsun adresimi yazsam kargoyla bitanede bana gonderebilseniz, yok yok latife yaptim.
Hayirlisiyla gule gule kullan selamlar. Bu yaz Turkiyeye gidemedim nasip olmadi, elimdeki cihaz simdilik idare ediyor, seneye omrumuz olur ise senin onerilerin ve Haydar kardesimizin bilgiler dogrultusunda o cihazdan dusunuyorum. Maalesef Fransada bulundugum yerde yok Almanya bu konuda sanirim avantajli orada bu ve benzeri urunler satiliyor olmali.
Evet bunun muadili OCTAGON SX 88 PLUS var birebir ayni yazılımlar değişik sadece yalnız o meretin her şeyi pahalı burda.! Kumandasını tam 90 TL den satıyor burada o markayı satan arkadaş.! O cihaza bir kuruş para vermem tam bir fırsat uyanıklığı yapıyor yazık günah Hiremco yada Arnix kumandası en fazla 30 Tl hemde kargo bile dahil...

eyupahmet

Member
Üye
Iyi aksamlar herkeze,hiremco cihazim elime ulasti,her sey iyi guzel sade bir sorunum var,kendi yukledigim iptv donuyo hic seyredilmiyo,ayni sunucu telefon ve tvde hic bir sorun olnadan calisiyo

Kaan Sparrow

Özel Üye
Özel Üye
Cihazı alan arkadaşlara hayırlı olsun, güle güle kullanın.
Benim takıntı yaptığım şey şu, maçlarda özellikle topun gidişinde titreme oluyor, çözmek için her görüntü oranını denedim, 100TL ye adam akıllı hdmi kablo da aldım ama nafile, en iyi görüntüyü 720p 50 de alıyorum, ki onda da titrime oluyor, pc de 71 ekranda bu titremeyi daha az hissediyorum ama tv 122 ekran ve çok daha fazla hissediliyor, uydu yayınlarında görüntü yağ gibi akıyor, ama iptv de buna bir çözüm bulamadım.
Birde neden iptv kanallarının logoları görünmüyor anlamadım.