Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Arnix Fiber İp Tv Destek

esr80

0
Üye
9 Eki 2016
71
40
18
MANİSA
Selamlar bu cihazda softcam ve keyler internetten güncellenmiyor mu ? Usb ile mi atmak gerekiyor PowerVu, Tandberg ve Biss kanalları izlemek için??

Musa24

0
Özel Üye
4 Eki 2016
296
270
63
Adana
Selamlar bu cihazda softcam ve keyler internetten güncellenmiyor mu ? Usb ile mi atmak gerekiyor PowerVu, Tandberg ve Biss kanalları izlemek için??
Cihazda tandberg yazılım yoktur. Pawervu keyler auto olarak günceller kanal üzerinde bir süre beklemeniz gerekebilir. Menü/Cam Ayarları/Ca key düzenleme/kumanda tusundan 2 ye basarsanız internetten biss keyleri günceller. Menü/Cam Ayarları/MVcam üzerinden sag yön tusujla oscam secerseniz. yukarıda verilen softcam keyleri oscam softcam bölümüne eklerseniz verilen keylerin açtığı kanalları izlersiniz.

Kaan Sparrow

0
Özel Üye
31 Eki 2012
460
620
93
İstanbul
Üstadım selam sonunda V8 olan modelini aldım ama bir sorunum var D-Smart kartımı takıyorum bazı kanallar açılıyor ama çoğunluğu açılmıyor, çözümü hakkında bilginiz var mı? Sinyal yenileme vs herşeyi yaptım ama olmuyor!

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Üstadım selam sonunda V8 olan modelini aldım ama bir sorunum var D-Smart kartımı takıyorum bazı kanallar açılıyor ama çoğunluğu açılmıyor, çözümü hakkında bilginiz var mı? Sinyal yenileme vs herşeyi yaptım ama olmuyor!

Sevgili kardeşim öncelikle hayırlı olsun aman diyeyim sizin yerinizde olsam hemen o kartı oradan çıkarırım. O kartlar eşleşme usulüne gore çalışır evet ama bir bakmissiniz kartınız bloke edilmiş.Actirmak için ayrıca para istiyorlar benden söylemesi cihazlar gerçekten çok iyi iş çıkarıyorlar..

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Haydar1966 ustam Hiremco Turbo iptv mi yoksa Arnix Fiber ip tv yimi önerirsiniz .Birde ben next 2000 hd cihazda softacamı not defteri ile açıp internetten tanberg keyleri bulup firma vermese bile düzenleyip kendim ekliyorum Bu cihazlar oscam kullanıyo sanırım bunlarda öyle düzenleme sansımız varmı.

zyab1903

0
Üye
13 Ara 2016
123
66
28
Evet var
istediğin gibi düzenlersin
Benim bilgisayarım olmadığı halde tlf düzenleme yapabiliyorum
Oscam ın bu yönü güzel

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Baygizem

Active member
Üye
15 Nis 2019
127
135
43
Evet var
istediğin gibi düzenlersin
Benim bilgisayarım olmadığı halde tlf düzenleme yapabiliyorum
Oscam ın bu yönü güzel

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekürler ustam Hiremcomu var sizde Arnixmi yenimi aldınız Tavsiye edermisiniz.

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Haydar hocam ve musa hocam gt turbo ıptv cihazım geldi biraz biraz (cccam serverları ve userıptvmi ekledim)ugraştırıyor.bir konu danışacagım m3u nasıl ekleyecegim.
xtreama girdim(http:adres: port/) baglanmadı m3u ekleye basıncada hata veriyor.
teşekkürler.

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Haydar hocam ve musa hocam gt turbo ıptv cihazım geldi biraz biraz (cccam serverları ve userıptvmi ekledim)ugraştırıyor.bir konu danışacagım m3u nasıl ekleyecegim.
xtreama girdim(http:adres: port/) baglanmadı m3u ekleye basıncada hata veriyor.
teşekkürler.

Abim yaniii teessüf ederim sana telefon ne güne duruyor.? Akşam arabeni saat 9 gibi ne lazımsa yapalım olmuyo boylee yaniii...

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Teşekkürler abim (İş yerinde ugraşıyım dedim abim merak işte aydınlattığınız şekilde cccamı softcamı yaptım bu kalmıştı bunuda çözdük )

QPnjpv.jpg