Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Hotbird Uydusunda Paylaşımla Açılan Kanallar Hangileridir.

evrense

0
Üye
27 Ocak 2018
5
0
1
xpanel'e bir kullanıcı adı ile 4-5 kişi bağlanabiliyormu ?

şahsen ben yapmam zaten verdiğimiz para çok yüksek değil hizmetin sürdürülebilinir olunması için karşı tarafı da düşünmek lazım.

Hakan09

0
Üye
12 Eki 2016
21
0
1
kısmen bitti diyelim ama son 2 yılda yaprak dökümü epey hızlandı.

Bu eşleşme sisteminide Allah'ın kulu yaptı irdeto şifreleme sistemini de Allah'ın kulu yaptı açılmayacak bişey yapılamaz eslesmenin mantığını bı çalışan bı grup sızdirsa siz düşünün curcunayi IPTV ne kadar iyi olmasa kaç kişinin hoşuna gitti bugün eşleşme sorunu çözülse hepimiz paylaşım la izlemeyi tercih ederiz bı x firması ne yaptı bizimkiler HOTBİRD te adult kanalları yazılımla açtı carsdless le mesela başka bı y şirketindende atak bekliyorum ben en azından

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Bu eşleşme sisteminide Allah'ın kulu yaptı irdeto şifreleme sistemini de Allah'ın kulu yaptı açılmayacak bişey yapılamaz eslesmenin mantığını bı çalışan bı grup sızdirsa siz düşünün curcunayi IPTV ne kadar iyi olmasa kaç kişinin hoşuna gitti bugün eşleşme sorunu çözülse hepimiz paylaşım la izlemeyi tercih ederiz bı x firması ne yaptı bizimkiler HOTBİRD te adult kanalları yazılımla açtı carsdless le mesela başka bı y şirketindende atak bekliyorum ben en azından

Tamam kardeşim siz beklemeye aynen devam edersiniz...

okayeg

0
Üye
5 Şub 2015
132
5
18
Konu süper bir şekilde olmuş akıcı cevaplar süper ???

Iptv ciler ve paylaşımcılar ?benim tarafımda paylaşımdan tarafa çünkü ülkemizde internet alt yapısı hiç iyi değil. Yani bizim burada iyi değil.

Gelişmeleri takip edelim. Kim kazanacak.

A.kadir

0
Yönetici
Moderator
14 May 2013
2,407
2,390
113
xpanel'e bir kullanıcı adı ile 4-5 kişi bağlanabiliyormu ?

şahsen ben yapmam zaten verdiğimiz para çok yüksek değil hizmetin sürdürülebilinir olunması için karşı tarafı da düşünmek lazım.

sen yapmıyorsun zaten şöyle satan kişi hesabı çoğaltıp satar --- piyasa iptv hesaplarını kıranlarla dolu kaç kişi kırdıysa örnek 5 kişi denk geldi hesaba kırdı diyelim 5+3=8 eder bu en iyimser tahmin ha birde alan kişide eşe dosta sende kullan derse demez ya dedi diyelim 2 de ordan ekle 8+1=9 ne oldu şimdi 2 saniyedebir donma takılma hatta bağlanamama gibi sorunlar ondan sonra cihaz problemli yazılım hatalı gibi şikayetler ayyuka çıkar

Hakan09

0
Üye
12 Eki 2016
21
0
1
Tamam kardeşim siz beklemeye aynen devam edersiniz...

Ustam siz işin içindesiniz benden iyi bilebilirsiniz bu paylaşım olayı ilk çıktığında platform sahipleri nasıl imkansız olarak gördüler sonra yıllarca paylaşımla uğraştılar eşleşme ile sekteye ugrattilarsa Birgün bununda çözüleceğini bildikleri için sürekli çok para harcayarak yeni sistemler gelistirdilersede çözüldüğünde bunu beklediklerini hepimiz gorucez sonuçta uydu alıcısı uydu sistemleri sektörü yaşaması için satış yapması lazım yeni şeyler hep mecburiyetten ortaya çıkmıştır sıkıntı ihtiyaç olmadan atak yapmadılar gör bak ustam neler neler çıkacak daha saygılar

--------------------

Konu süper bir şekilde olmuş akıcı cevaplar süper ???

Iptv ciler ve paylaşımcılar ?benim tarafımda paylaşımdan tarafa çünkü ülkemizde internet alt yapısı hiç iyi değil. Yani bizim burada iyi değil.

Gelişmeleri takip edelim. Kim kazanacak.

IPTV çok güzel bı teknoloji itirazım yok ama bizim altyapı ve alışkanlıklarımız farklı nitekim Tivibu IPTV olarak çıktı şimdi ağırlık uydu yayincilgina kaydirdilar mecburiyetten

ararat35

0
Üye
29 Ağu 2015
255
88
28
Beyler hotbirde cccam ile açılan belgesel ve türkçe dil destekli olan kanallar hangileri bilen frekanslarını yazabilir mi

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Beyler hotbirde cccam ile açılan belgesel ve türkçe dil destekli olan kanallar hangileri bilen frekanslarını yazabilir mi

Maalesef HOTBİRD uydusunda ÜCRETLİ-Cccam ile açılan BELGESEL-TÜRKÇE dil destekli olarak yayın yapan kanal yoktur.! ( ANIMAUX paketi var onlardanda birkaç tanesi freeshare ile açılıyor.) Birde BBC-EART kanalı var o ise Türkçe-Altyazı olarak yayın yapmaya devam etmektedir...

montilla

0
Üye
21 Tem 2013
93
44
18
Tekirdağ
türkçe eurosport 1 hd ve eurosport 2 sd türkçe kanalları vision paketi üzerinden nds şifreleme sistemi ile paylaşımla açılmaktadır