Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

HTC Desire 320 Ekran Görüntüsü Alma (Resimli Anlatım)

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
1463509169_htc-desire-320-global-sketchfab-white.png

HTC Desire 320 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
Akıllı telefonlarda ekran görüntüsü alma işlemi; internet ve instagram, twitter, facebook gibi sosyal medya hesaplarını kullanırken, bir müziği dinlerken veya bir blogda gezerken aradığınız bilgilere ulaştığınızda, oynadığınız oyunda aldığınız yüksek puanı kaydetmek istediğinizde ekranda bulunan görüntüyü telefonun hafızasına alma işlemidir. HTC Desire 320 ekran görüntüsü alma ise; ziyaret ettiğiniz sitelerdeki görüntüleri kaydetmenin yanı sıra, çeşitli android uygulamalar aracılığıyla videolarınızdan veya görüntülü konuşma uygulamalarından da telefonunuza görüntü kaydetme imkanı sunar. Bugün size anlatacağım konu; HTC Desire 320 de ekran görüntüsü alma konusu hakkında tüm merak edilenler olacak.

Tayvan menşeili bir telefon markası olan HTC’nin akıllı telefonlarında ekranın fotoğrafını çekmek ve onu fotoğraflar bölümüne yüklemek çok kolay bir işlem gibi görünüyor. HTC Desire 320 ‘de ekran fotoğrafını almak için; güç tuşu ile beraber ses kısma tuşuna basın , 1-2 sn bekledikten sonra ekranda fotoğraf çekimine benzer bir hareketlenme fark edeceksiniz.Aynı anda deklanşör sesi duyacaksınız. Görüntüsünü almak istediğiniz ekran fotoğrafınız, bir kaç saniye ekranda kalıyor ve sonra galeriler albümünüzdeki ekran fotoğrafları dosyasına otomatik olarak kaydediliyor.

Ekran videosu kaydı almak için ise; android uygulamalarının yer aldığı Play Store üzerinde yer alan “ekran kaydı” uygulamalarından birisini seçerek telefonunuza yüklemeniz ve daha sonra bu program üzerinden yine aynı işlemle ekran görüntüsü almanız gerekiyor. Dilerseniz bu fotoğraflar üzerinde daha sonra çeşitli düzenlemeler yapabilir ve siz de paylaşabilirsiniz.

HTC Desire 320 Ekran Görüntüsü Alma (Resimli Anlatım)

1463509522_htc-desire-320-ekran-goruntusu-alma-resimli-anlatim.jpg