Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

HTC Desire 620G Ekran Görüntüsü Alma (Resimli Anlatım)

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
1462995111_htc-desire-620g-ekran-goruntusu-alma-resimli-anlatim.jpg

HTC Desire 620G Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır?
Akıllı telefonlarımız artık her yerde vazgeçilmezimiz. Aklınıza gelebilecek her yerde ,Gerek internette, gerekse sosyal medyada, video ve fotoğraflarımızı akıllı telefonlarımızla çekip kolayca paylaşabiliyoruz. Tayvan marka HTC telefonlarda, bu anlamda hayatımıza giren akıllı telefonlardan.. Akıllı telefonlarda yapabileceğimiz çoğu işlemi, ekran görüntüsü alma, kaydetme gibi HTC telefonlarda da yapabiliyoruz.

HTC Desire 620G’de Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

HTC’nin orta sınıf telefonlarından olan Desire 620G, şık görüntüsüyle dikkat çekici bir telefon. Gelişen teknoloji ile birlikte, telefonlarda artık ekran görüntüsünü alma şansımız var. HTC 620G’de bu özelliğe sahip bir telefon. Bu özellik sayesinde, ekranda ne görüyorsanız o an görüntüsünü çekebilirsiniz. Gelen bir mesajı okurken aynı anda görüntüsünü çekebilir, internette okuduğunuz bir yazıyı aynı anda fotoğraflayabilirsiniz. Üstelik bunu yapmak artık çok kolay.

HTC Desire 620G’de Ekran Görüntüsünü Almak İçin;

Yapmanız gereken basit bir tuş kombinasyonu. Çoğu akıllı telefonda olduğu gibi, Güç düğmesine ve ses kısma tuşuna beraber basın. Kısa bir süre bekledikten sonra , ekranda bir hareketlilik oluşacak ve deklanjör sesi duyulacaktır. Bu işlemin gerçekleştirildiğini gösterir. Yakalanan görüntü telefonun galerisine kaydedilir. Galeriye gidip screnshot klasörü içerisinde kaydettiğiniz ekran görüntüsünü bulabilir, dilediğiniz gibi şekildendirip arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Ekran görüntüsü almak için, herhangi bir uygulama yüklemek zorunda olunmaması, yaşadığınız anı yakalayıp anında fotoğraflayabilmek gerçekten çok keyifli.

HTC Desire 620G Ekran Görüntüsü Alma (Resimli Anlatım)