Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

HTC Sense Google Play'e Geliyor! Önemli telefon üreticileri arasında yer alan HTC tar

Mehmetkarahanlı

0
Özel Üye
19 Haz 2016
8,533
146
63
[h=1]HTC Sense Google Play'e Geliyor![/h][h=2]Önemli telefon üreticileri arasında yer alan HTC tarafından geliştirilen özel arayüzün Google Play Store'da yer alacağı belirtildi.[/h][FONT=&quot][/FONT][FONT=&quot]
htc-sense-google-play-e-geliyor.jpg
Android işletim sistemi, pek çok marka tarafından kullanılsa da bazı markalar sistemde yaptığı değişiklikler ile ön plana çıkmayı başarmış durumda. Bu konuda en önemli örnek HTC olurken, HTC tarafından geliştirilen Sense adı verilen arayüz oldukça ilgi görüyor.
HTC tarafından yapılan son açıklamalarda HTC Sense arayüzünün herkes tarafından kullanılabilir duruma getirileceği ve Google Play Store üzerinden sunulacağı belirtilirken artık sadece HTC modellerinde değil diğer Android işletim sistemine sahip telefonlarda da HTC Sense adı verilen arayüzü kullanılabilecek.
Android 4.4 ve üzerindeki işletim sistemlerinde kullanılabilecek olan HTC Sense 8 için şu anda testlerin yapıldığı ve testlerin ardından resmen kullanıcılara sunulması bekleniyor. Test süresinin ne zaman biteceği ile ilgili herhangi bir açıklama yapılmazken Sense arayüzün ücretli mi yoksa ücretsiz olarak kullanılması sunulacağı da şimdilik soru işareti. Özel arayüze ilginin oldukça fazla olması bekleniyor.
[/FONT]