Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

IKS

pamuk611

Özel Üye
Özel Üye
9 Eyl 2019
301
110
43
next ikslar çok fazla kanal açmıyor yetişkin kanallar ile tüpcü tv kanalları açıyor, eskiden hotbird uydusunda bazı paketleri açıyor, sanıyorum belli paketler destek sunuluyor, bana göre almak mantıklı gelmiyor, sadece tüpcü için bence para verilmez

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
next ikslar çok fazla kanal açmıyor yetişkin kanallar ile tüpcü tv kanalları açıyor, eskiden hotbird uydusunda bazı paketleri açıyor, sanıyorum belli paketler destek sunuluyor, bana göre almak mantıklı gelmiyor, sadece tüpcü için bence para verilmez
en güzel phoenix açmadığı paket yok .

nextreyiz61

0
Özel Üye
8 Şub 2015
498
64
28
Trabzon
iks 19 e uydusu 5 dakika kala açılan destek sonlandı mı
sonlanmadı ama kafalarına göre adeta kullanıcılarla dalga geçer gibi bir hafta açıp 3 hafta kapatıyorlar . yani platform sistem değiştirdiğinden değil öyle olsa başka şifreleme kullanırdı işi bitirirdi kimse de birşey izleyemezdi.
ilginçtir ki bazen süperlig maçını veren bein max france kanallarından birini açmak yerine bir başka bein max kanalını açıyorlar.
açıkçası ucuz etin yahnisi bu kadar oluyor.

sat06

Member
Üye
4 Tem 2020
43
58
18
ne oldu yine bu IKS ye be kardeşim daha üç aylık cihazda IKS tanımsız diyor,hemen düzeltin kardeşim para veriyoruz.

metmurat55

0
Üye
25 Ağu 2013
16
4
3
tepkinizi daha yapıcı bir uslup ile dile getirebilirsiniz emin olun bir şey kaybetmez aksine menfatinize olurdu.

sat06

Member
Üye
4 Tem 2020
43
58
18
tepkinizi daha yapıcı bir uslup ile dile getirebilirsiniz emin olun bir şey kaybetmez aksine menfatinize olurdu.
Bu tepki değil müşteri olarak hakkım çünkü daha önce 2053 phonexde iki kere uzatmama rağmen kaç gün faydalanamadım şimdide 2071 ıks de aynı sorunları yaşıyorum eğer bir sıkıntı olacaksa öncesinde NeXT bunu buradan duyurabilir demi kardeşim

Levo67

0
Üye
1 May 2018
86
68
18
Ücretli yaptılar ücretini ödedik.Kanallar açılmıyor.Atacağım diyorum kıyamıyorum.Bırakalım şunları artık.Güzel bir android cihaz her işimizi görür.