Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

İlk kez IPTV kullanmak

Muratcan06

New member
Üye
16 Kas 2021
18
20
3
Ankara
İyi akşamlar cemaat, ben bugün 2071 modelini aldım da bu free IPTV denilen şeyi nasıl açıyoruz? Ve vod denilen yerde kategorilerde rastgele birini seçmeme rağmen sağ tarafta hiçbir şey çıkmıyor maalesef. Kablolu 50 mbps ile bağlıyım. Ve YouTube çözünürlük ayarını nasıl yapacağız? Sürekli 360p diyor. Ama görüntü kalitesi daha güzel gibi şimdiden teşekkürler 🤗😊👍

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
842
724
93
Öncelikle hayırlı olsun. İlk yapmanız gereken şey yazılımınızı güncellemek.
FreeIPTV bölümü için kumanda dan IPTV tuşana basıp FreeIPTV bölümüne gelip kanalları izleyebilirsiniz. "Sat" tuşuna basarak kategorileri görebilirsiniz.
VOD bölümüne boş kategoriler olabilir. Farklı kategorilere göz atmanızı tavsiye ederim. Bazen server kaynaklı problem de olabilir.
YouTube ayarları için, YouTube uygulamasını açıp, ayarlar kısmına gelerek Resim Kalitesini "Yüksek" yapmanız gerekiyor. Eğer cihazda UBS bellek bağlasanız 1080P'ye kadar çözünürlükte yayınları izleyebilirsiniz. USB diskiniz yok ise maksimum 720P çözünürlükte yayın izleybilirsiniz.

Gkhn

New member
Üye
11 Kas 2021
5
1
3
Öncelikle hayırlı olsun. İlk yapmanız gereken şey yazılımınızı güncellemek.
FreeIPTV bölümü için kumanda dan IPTV tuşana basıp FreeIPTV bölümüne gelip kanalları izleyebilirsiniz. "Sat" tuşuna basarak kategorileri görebilirsiniz.
VOD bölümüne boş kategoriler olabilir. Farklı kategorilere göz atmanızı tavsiye ederim. Bazen server kaynaklı problem de olabilir.
YouTube ayarları için, YouTube uygulamasını açıp, ayarlar kısmına gelerek Resim Kalitesini "Yüksek" yapmanız gerekiyor. Eğer cihazda UBS bellek bağlasanız 1080P'ye kadar çözünürlükte yayınları izleyebilirsiniz. USB diskiniz yok ise maksimum 720P çözünürlükte yayın izleybilirsiniz.

Gkhn

New member
Üye
11 Kas 2021
5
1
3
Nerden yazcagimi bulamadim oyuzden buraya yaziyorum 2071 aldim hotbrid uydusundaki kanallarda sinyal yok diyor hic anlamiyorum ikinci bi canakmi lazim turksat la beraber izlemek icin