Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

iptv bağlantı sorunu

sythn23

New member
Üye
5 Şub 2022
3
0
1
Perşembe günü satın aldığım next 2000 wifi modeli bugün elime ulaştı ve iptv kullanmaya niyetli olduğum için önerilen bir satıcıdan deneme yayını aldım, fakat linki kullanıcı adı şifreyi dikkatlice girmeme rağmen bağlantı sorunu hatasını verdi. m3u linkinden m3uyu indirip bilgisayarımda vlcde denediğim zaman bir sıkıntı yok, internet hızımı test etmek için free iptvyi test ettiğim zaman da bir sıkıntı yok fakat xtream ve joker uygulamalarında bir sonuca ulaşamadım sorunun çözümünü bilen var ise yardımcı olabilir mi?

veliahht

0
Üye
12 Ocak 2018
10
19
3
42
Belli bi kanal sınırlaması falan olabilir mi bende farklı bi cihaz 5000 kanal sınırı var fazla kanallı olunca sistem kilitleniyor

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sythn23

New member
Üye
5 Şub 2022
3
0
1
Belli bi kanal sınırlaması falan olabilir mi bende farklı bi cihaz 5000 kanal sınırı var fazla kanallı olunca sistem kilitleniyor

Olabilir, peki bu kişiye özel kanal kısılarak olabiliyor mu sağlayıcı tarafından yoksa kıssa bile serverındaki kanal sayısı fazla olduğundan ötürü her türlü kilitlenir mi?

veliahht

0
Üye
12 Ocak 2018
10
19
3
42
Olabilir, peki bu kişiye özel kanal kısılarak olabiliyor mu sağlayıcı tarafından yoksa kıssa bile serverındaki kanal sayısı fazla olduğundan ötürü her türlü kilitlenir mi?
Serverindeki kanal listeni düzenle 5000 kanalın altına indir sonra tekrar dene muhtemelen olur

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
842
724
93
Cihaz üzerinden DNS değiştirerek tekrar deneyiz. Olmaz ise özelden panel URL'sini gönderirseniz kontrol edeyim.

veliahht

0
Üye
12 Ocak 2018
10
19
3
42
Nasıl son durum çözüldümü?

sythn23

New member
Üye
5 Şub 2022
3
0
1
Kusura bakmayın aklıma gelmedi foruma dönüş yapmak. Sorunun çözümü aslında çok basit aldığınız linkin sonundaki :80 kısmını atıp programdaki port kısmına yazmak sadece.

cihat60

New member
Üye
22 Eyl 2021
24
11
3
Perşembe günü satın aldığım next 2000 wifi modeli bugün elime ulaştı ve iptv kullanmaya niyetli olduğum için önerilen bir satıcıdan deneme yayını aldım, fakat linki kullanıcı adı şifreyi dikkatlice girmeme rağmen bağlantı sorunu hatasını verdi. m3u linkinden m3uyu indirip bilgisayarımda vlcde denediğim zaman bir sıkıntı yok, internet hızımı test etmek için free iptvyi test ettiğim zaman da bir sıkıntı yok fakat xtream ve joker uygulamalarında bir sonuca ulaşamadım sorunun çözümünü bilen var ise yardımcı olabilir mi?
bende aynı sorunu Next64 cihaz ile yaşıyorum..ne yaptıysam çözüm bulamadım..DNS ayarlarını değiştirdim yine olmadı..bu yerlerde kanal sınırlaması olduğu yazıyor..yani server da belli kanal sayısını geçince bağlantı sorunu oluyormuş...
birde açılan iptv ler sürekli geri sarıyor..biraz izliyorum durup geriden başlıyor..bunları nasıl aşabiliriz acaba..

sshyzhe

Özel Üye
Özel Üye
24 Ağu 2020
211
334
63
bende aynı sorunu Next64 cihaz ile yaşıyorum..ne yaptıysam çözüm bulamadım..DNS ayarlarını değiştirdim yine olmadı..bu yerlerde kanal sınırlaması olduğu yazıyor..yani server da belli kanal sayısını geçince bağlantı sorunu oluyormuş...
birde açılan iptv ler sürekli geri sarıyor..biraz izliyorum durup geriden başlıyor..bunları nasıl aşabiliriz acaba..

iptv nin sürekli geri sarması başka birisinin iptv bilgilerini ele geçirip izlediğinde oluyor iptv sağlayıcın ile görüşerek durumu bildirin xtream kullanıcı adı şifresi değişimi talep edin bir xteam iptv hesabına sadece tek bir kişi bağlanabilir 2. bir kişi bağlanırsa yayında geri sarmalar donmalar kasmalar olur

Sansar Selim

Moderator
Yönetici
Moderator
4 May 2020
842
724
93
Next 2000 serilerinin tamamında İPTV ile ilgili bir sorun yok arkadaşlar. Joker'in yetmediği yer için Xtream Codes uygulamasını kullanırsanız bir problem yaşamazsınız. İPTV geri sarması vs falan bunlar kullandığınız İPTV serveri ile ilgili işler.

yanlizkurt34

0
Üye
10 Mar 2018
103
25
28
Next 2000 serilerinin tamamında İPTV ile ilgili bir sorun yok arkadaşlar. Joker'in yetmediği yer için Xtream Codes uygulamasını kullanırsanız bir problem yaşamazsınız. İPTV geri sarması vs falan bunlar kullandığınız İPTV serveri ile ilgili işler.
Alakasi yok başkan flim izlerken bır anda kapanma videodan çikma ileri alirken video bir anda donma oluyor

yanlizkurt34

0
Üye
10 Mar 2018
103
25
28
Ayni m3u next tv box izliyorum sorunsuz bu arada next tv boxda şöyle bir sorun var benim İnternet ipv6 tanimli next iptv free çalişmiyor

Chn

New member
Üye
14 Ağu 2023
1
0
1
Arkadaşlar merhaba, bende de Şubat ayında almış olduğum nexstar TV box mevcut, dışardan ıptv aldım ancak ınternal server error hatası alıyorum ve kanalları açamıyorum, başka cihazda açılıyor yada telefon da açıyorum ama tvboxtan açamadım, bunun çözümü nedir? Bu konularda çok bilgim yok, yardımcı olabilecek bir arkadaşım var ise çok sevinirim