Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Iptv Freetv kanal listesi

Serdar.

New member
Üye
23 Şub 2022
1
2
3
İyi akşamlar.Yeni Next 2000 HD wifi satın aldım.Iptv kısmını kullanacağım.Bir senelik ücretsiz Freetv listesinde kanal sıralamasını değiştiremedim.Kullanma kılavuzundaki kanal taşıma açıklaması uydu kısmı için sanırım.Freetv kanallarının sıralamasını değiştirme veya favori kanallardan yeni bir liste oluşturmak mümkünmü?.Sat tuşuna basınca çıkan USB/kullanıcı kısmına girince boş bir liste çıkıyor.Ama bu liste nasıl doldurulur bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleme:

veliahht

0
Üye
12 Ocak 2018
10
19
3
42
Free ip TV kanal sınırlaması yapamazsın sanırım,
Diğer söylediğin local ip TV PC den düzenleyip yüklersin istediğin sıralamayı hazırlamış şekilde.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

akrep1961

0
Üye
17 Eki 2016
260
306
63
62
T.C.İzmir
Genellikle bizim next cihazlarda ip tv kanallarını istediğin şekilde sıralama imkanı yok,sadece ip tv listesini pc de düzenleyip usb ile yüklersen olur.Sat tuşuna basınca çıkan usb-kullanıcı kısmı sadece kendinizin oluşturduğu veya satın aldığınız ip tv listesini cihaza yüklemek içindir.(y)

ameydan08

New member
Üye
10 Nis 2024
2
0
1
İyi akşamlar.Yeni Next 2000 HD wifi satın aldım.Iptv kısmını kullanacağım.Bir senelik ücretsiz Freetv listesinde kanal sıralamasını değiştiremedim.Kullanma kılavuzundaki kanal taşıma açıklaması uydu kısmı için sanırım.Freetv kanallarının sıralamasını değiştirme veya favori kanallardan yeni bir liste oluşturmak mümkünmü?.Sat tuşuna basınca çıkan USB/kullanıcı kısmına girince boş bir liste çıkıyor.Ama bu liste nasıl doldurulur bilmiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.
Free İPTV sıralamasını düzeltemezsiniz kullanıcı düzeltmesine kapalı olduğu gibi ekleme silme yapamazsınız onun için ayrı iptv paketini alıp diğer seçenekten favorilendirme yapabilirsiniz