Neler yeni

iptv sorunu

sahintayfun

New member
Üye
Katılım
15 Eyl 2020
Mesajlar
1
Beğeniler
1
#1
Merhaba yeni aldım bu cihazı ama iptv xtream bölümden girer girmez sağ üst köşede loading error yazıyor daha bilgileri girmeden next 2053 kullandığım cihaz uydu falan çalışıyor bilgileride giriyorum doğru flastan da yükleme yapıyorum ama hareket yok arızalımı acaba değiştirmek gereklimi başka bütün cihazlardan seyrediyorum bunda olmuyor bilen kişiler cevaplarsa sevinirim
 

galatus

Member
Üye
Katılım
24 Ara 2019
Mesajlar
31
Beğeniler
5
#3
Yeni yazılımla ve daha önceki bazı yazılımlarda 2053 kullanıcılarının karşılaştığı sorun olan Xtream TV çalışmama sorunu Next AR-GE nin araştırması ve desteğiyle çözüldü. Yapılması gereken V257 yazılımında Url, Port, Kullanıcı Adı, Şifre girişi yapıldıktan sonra Tür seçeneği olarak mutlaka M3U_PLUS seçilmelidir.
 

mali_37

New member
Üye
Katılım
3 Ocak 2013
Mesajlar
19
Beğeniler
2
#4
Değerli admin ve konu hakkında bilgi verebilecek arkadaşlar;Next 2000 HD ve Next 64 kullanıcısıyım. Next 2000 de alt yapıdan kaynaklı sorunlar dışında memnunum.Lakin 1 ay öncesi ikinci bir cihaz gereksinimi sonrası Next 64 aldım İPTV kullanıcısıyım adıma düzenlenmiş olan paketin yüklenmesi esnasında da ulaşılamıyor jatası alıyorum.bazan bu sorun ortadan kalkıyor.Kanalların yüklemesi gerçekleşiyor.Bu sorun hakkında bilgi verecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim
 

peak

New member
Üye
Katılım
21 Eki 2020
Mesajlar
2
Beğeniler
0
#5
Ben de şunu merak ediyorum. Bu cihazda m3u8 uzantılı yayın linklerini açabilir miyim?
txt dosyası oluşturup user iptv kısmından eklesem... örn: ABCD Tv, https://abcd.com/tv/abcd.m3u8 şeklinde. Genelde .ts uzantılı oluyordu kanallar, fakat elimdeki dosyada m3u8 uzantılı kanallarda var. Bilgisi, tavsiyesi olanlar yazarsa sevinirim.
 

holigankartal

New member
Üye
Katılım
23 Eki 2020
Mesajlar
1
Beğeniler
0
#6
İptv aldım ve her yerde hatta başka uydu alıcılarda çalışmasına rağmen (mobil uygulamalar,tablet,pc ) uydu alııcıda bilgi lınamıyor hatası alıyorum sebebini bilen var mı?