Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Iptv

social

0
Üye
16 May 2012
52
1
8
Merhaba ben ucretli ip tv aldim ve ekledim kanallar geldi izleyebiliyorum ama 1 -2 sorum olacak

1-kanal siralamasi yapabilirmiyim
2-filmleri durdurma ileri geri sarma yapabilirmiyim.
Tesekkurler

supermario

0
Üye
26 Haz 2017
179
4
18
oncelikle cihazinin modelini yazaydin yardimci olurduk ben 2000 internet makina mini kullaniyom buna gore yazayim cihazda vod bolumundeki videolari malesef ileri geri alma olayi henuz yok xpanele girerseniz hesabinizi silme sansiniz yok yok usb bolumune girdiyseniz istemediginiz kanallari sile bilirsiniz pc nizden m3u dosyasini notepat la acip kanallarin sonundaki ts den onceki kanallarin rakamlariyla oynama yaparsan kanallar yer degistirir misal loca yazar kanal ismi ama farkli kanal izlersin sonundaki kanal numarasini degistirdiginiz icin

social

0
Üye
16 May 2012
52
1
8
Merhaba mini internet machina kullaniyorum bende,xpanele girdim server bilgilerini kanalla var ve filmlerde var mesela calgi cengi 2 var onu izlemek istiyorum ama durdurma yok

haydar1966

0
Yönetici
Co-Admin
5 Şub 2015
5,540
2,140
113
İstanbul
Merhaba mini internet machina kullaniyorum bende,xpanele girdim server bilgilerini kanalla var ve filmlerde var mesela calgi cengi 2 var onu izlemek istiyorum ama durdurma yok

Machina 3D + 2000 HD + 2000 CX Hd cihazlarda VOD bölümü haricinde filmlere müdahale şansı yoktur.! Diğer bölümlerdeki filmleri başlatabilir ve sadece durdurabilirsiniz,filmleri geri yada ileri sarma fonksiyonları yoktur.!

DOST_6080

0
Üye
4 Şub 2015
4,946
15,652
113
59
TüRKİYE CUMHURİYETİ
Merhaba ben ucretli ip tv aldim ve ekledim kanallar geldi izleyebiliyorum ama 1 -2 sorum olacak

1-kanal siralamasi yapabilirmiyim
2-filmleri durdurma ileri geri sarma yapabilirmiyim.
Tesekkurler

Kanal Sıralaması yaparsın ! fakat xtreamda degil usb kişisel bölüme yüklersen yapacagın işlem için
2 yardımcı gerek size
1-pc
2-vlc programı

linkinizi kopyala vlc playerı aç sol üstte ORTAM tıkla > AG AKIŞI AÇ tıkla ve linki yapıştır. vlc açılır altta liste ikonu vardır tıkla kanal ismi ve küçük ekran gelir sıra listede seyretmek istediklerini tek tıkla seç ve istedigin sıraya sürükle listeni toplu haldede taşıyabilirsin tek tekde.işlem bitince tekrar ORTAM tık ORTAM DOSYASINI KAYDETE BAS masa üstünü seç isim ver listem ve alttaki kutucuktan uzantısını m3u seç kaydet. bu dosyayı kopyala gönder usb > cihaza tak menü güncellemeler usb ile ses tuşu ile listem.m3u bul yükle .listeye ulaşmak için ıptv > sat tuşu> usb kişisel e gel okeyle tamamdır.
Not: seçim işlemi yaparken örnek sadece film belgeselleri seçersin istediğin yabancı kanalları seçersin +18 silersin ve kapaltırken usb kişiselde kapatırsan evde açsalar bile kişiselde açılacagından seçtiğin kanallar gelir sıkıntı olmaz

1.yol
N1Nzbg.gif

2. yol

3qMmW0.gif

@social bendede aynı cihaz var 10 adet xtream girili ayrıca usb kişiselede bu 10 serverin tüm belgesel kanallarını tüm vodlarını sıra ile yükledim toplam 4000 kanal sadece seyredilebilir kanallar belgeseller filmler sinema kanalları

Son düzenleme: