Neler yeni

İşte Süper Lig maçlarının yayınlanacağı kanal lar

collo1

Moderator
Moderator
Katılım
11 Ocak 2012
Mesajlar
4,450
Beğeniler
9,527
Konum
ALMANYA
#1
Haftalardır sonucu merakla beklenen yayın ihalesinde düğüm çözüldü. TFF ve Kulüpler Birliği Vakfı, beIN Sports'la prensip anlaşmasına vardı.

İŞ ARTIK İMZAYA KALDI
Akşam'dan Şafak Gözmen'in haberine göre, Bir aksilik yaşanmaması halinde yeni sezonda Süper Lig maçları beIN Sports'tan yayınlanmaya devam edecek. Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili, İcra Kurulu Üyesi, İdari ve Hukuk İşleri Sorumlusu Mehmet Baykan ve yayın kurulundaki üyelerin istifa etmesi sonucu şu anda işlemler resmiyet kazanamadı. Ancak taraflar arasında iş sadece imzanın atılmasına kaldı.

150 MİLYON DOLAR ÖDENECEK

Kulüpler Birliği ile Futbol Federasyonu, yayıncı kuruluşla prensip olarak el sıkışırken, işlemlerin resmiyete dökülmesi için federasyon seçimi bekleniyor. Yeni dönemde yayın ihalesine ödenecek miktar da tam 150 milyon dolar olacak. Bu ücretin içinde isim hakkı da bulunacak. Anlaşma 1+1 yıllık yapılacak.
 

Snooker /fan

Active member
Üye
Katılım
5 Ocak 2018
Mesajlar
196
Beğeniler
67
#2
Nereden nereye? 600 milyon dolardan 150 milyon dolara. Ligimizin marka değeri bayağı yükselmiş(!). Birkaç yıl içinde rica minnet geldiğimiz noktaya bakar mısınız?
 

agurkan

Active member
Üye
Katılım
14 Şub 2013
Mesajlar
145
Beğeniler
45
Konum
Denizli
#4
sırf yandaş diye zengin godoşlar federasyona başkan yapıldı; futboldan anlayan eski futbolcular yada futbol adamları, antrenörler, teknik direktörler varken zenginler ya kulüp yada federasyon başkanı. Ee, haliyle bugünkü durumumuz da gayet normaldir.
 

pamuk611

Active member
Üye
Katılım
9 Eyl 2019
Mesajlar
269
Beğeniler
96
#5
Aynı fiyatı veren saran gruba değil de, digitürk artı devlet desteğiyle verilmesi payidar diyebilirim