Merhaba Next.web.tr Misafiri! Forum Sitemize Hoşgeldin.

Sitemize üye olarak ayrıcalıklarımızdan yararlanabilirsiniz.

or Kayıt ol

Joker iptv xtream

Fblue

Member
Üye
22 Şub 2020
53
10
8
Arkadaşlar iptc uzrrinden izledigim bazi kanalalari cepntelefonu acmasina ragmen joker iptv uzerinden baglanilamadindior ve maxsimum 10000 kanal siniri var bu sorunu kanal acmamayi nasil duzeltebiliriz farkli bi sekildemi baglanti kurmamm lazim m3u veya galaxy olarak

flasx

0
Üye
5 May 2015
92
17
8
Oncelikle herkese iyi geceler.next 2000 internet machina da jokerde bağlantı kurulamıyor hatasi aliyorum.ucretli ip tv ve durum aktif demesine rağmen yine baglanti kurulamiyor diyor 2 gündür kkanallargelmiyor.yazilimdan tut herseyi tamam olmasina ragnen cozum bulamadım.sizlerdede aynimi yardimci olursaniz sevinirim

kadifeli

0
Özel Üye
20 May 2015
704
685
93
bende sorun yok arkadasım
eğerki her şeyiniz doğru olduğuna eminseniz servercınızla görüşün derim .
ama belki gözden kaçırdığınız bir şey olabilir iyice kontrol edin

flasx

0
Üye
5 May 2015
92
17
8
Herseyi yaptim reset cihaza modeme durum aktif diyor bağlantı kurulamiyor diyor sanirim panele girmiyor

HALDUN

New member
Üye
25 Nis 2020
19
5
3
Next 2053 cihazda da benzer bir sorun var. İnternete bağlanıyor ancak iptv, youtube , xtream, web tv çalışmıyor. İnternetle ilgili hiçbir işlem yapmıyor.

flasx

0
Üye
5 May 2015
92
17
8
anlayamadım ıste ip tv de durum aktif diyor surem var baglanamıyor.cihazı modemi kac kez resetledim.ne yaptıysam yok.panele baglanmıyor

durakb

0
Özel Üye
16 Şub 2012
308
200
43
USB den kişisel mavi tuş m3u listeniz çok uzunsa yüklerken bayağı uzun sürüyor. Mümkünse biraz azaltarak deneyiniz. Free iptv ler çalışıyor. Joker ve stalker de sorun yok.

flasx

0
Üye
5 May 2015
92
17
8
Sorun burda zaten m3u dosyasini aldirmiyor ki usb ile yukleyeyim.durum aktif baglanti 0/1 yaziyor ilginc

HALDUN

New member
Üye
25 Nis 2020
19
5
3
Sonunda hallettim.Önce fabrika ayarlarını yükledim daha sonra da en son yazılımı yükleyince durum düzeldi.

yildirimy

New member
Üye
8 Ocak 2021
1
0
1
Beyler selamlar, next cihazimiz var jokeriptv kurulu kanal listesi geliyor ancak hangi kanali acarsam acayim "servis kullanilabilir degil" hatasi karsima cikiyor. Yazilim guncellemelerini yaptim internete de bagli yardimci olursaniz sevinirim. *Arnavutluk'tayim*

Feyzz 41

New member
Üye
30 Ocak 2021
2
2
3
Arkadaşlar merhaba konu ile pek alakalı değil ama bende hd2000 fta cihaz var bunda da 2 usb çıkışı var ben bu usb yerine usb den internet port dönüştürücü takıp internete kablolı bir şekilde bağlanabilirmiyim

numan75

New member
Üye
28 Ocak 2021
5
0
1
joker iptv 10.000 üzerindekı kanalı desteklemediğinden göremezsiniz bu yazımlarda. Xtream Code da hepsi görüntüleniyor.